علت بد بو شدن واژن در زنان چیست؟

تمرینات کگل برای جلوگیری از افتادگی مثانه به گفته جراح و متخصص زنان در شیراز
تمریناتی که برای افتادگی مثانه معجزه می کند!
آذر ۱, ۱۳۹۵
دردهای قاعدگی با نظر متخصص زنان در شیراز
تسکین دردهای قاعدگی با راه حل های طبیعی
آذر ۳, ۱۳۹۵

علت بد بو شدن واژن در زنان چیست؟

بد بو شدن واژن به خاطر چیست؟ | بهترین متخصص زنان در شیراز

بد بو شدن واژن به خاطر چیست؟ | بهترین متخصص زنان در شیراز

به گفته بهترین متخصص زنان در شیراز برخی مواد غذایی هستند که منجر به بد بود شدن واژن می شوند. به عبارتی بهترین متخصص زنان در شیراز تاکید دارد که زنان باید در رژیم غذایی شان دقت کنند.

از آنجایی که بسیاری از خانم ها نسبت به بد بو شدن واژن حس خوبی ندارند. پس باید در یکسری غذاها که در بد بو شدن واژن موثرند، تجدید نظر کرد. بهترین متخصص زنان در شیراز ادامه می دهد که پاکیزگی و زیبایی اندام تناسلی در بین خانم ها از اهمیت خاصی برخوردار است. به خاطر همین با بد بو شدن واژن خانم ها نارحتند و در پی برطرف کردن این موضوع و حل آن می باشند. با تغییر برنامه غذایی می توان این مشکل را حل کرد.

از جمله مواد غذایی که باعث بد بو شدن واژن می شود، شامل :

پیاز، سیر، الکل، ادویه زیاد، گوشت قرمز، لبنیات هستند. در واقع این مواد غذایی ph واژن را بهم می زنند و منجر به بد بو شدن واژن می شوند. البته جای نگرانی نیست. چون این مشکل در دوره ای کوتاه مدت برای واژن اتفاق می افتد و می توان با رعایت یکسری موارد چنین مشکلی را حل کرد.

علت بد بو شدن واژن زنان چیست؟ | بهترین متخصص زنان در شیراز

اما مواد غذایی که می توانند بر سلامت واژن تاثیرگذار باشند، به این شرح است. با مصرف غلات کامل و یا میوه و سبزی ها می توانید در حفظ سلامت واژن موثر واقع شوید. در واقع با مصرف میوه و سبزیجات تعادل اسیدی در این قسمت از بدن ایجاد کرده اید. جدای از رژیم غذایی باید راه های دیگری هم در نظر داشت. اولین راه شستشوی مناسب ناحیه تناسلی می باشد. می توانید از صابون های معمولی یا آنتی باکتریال استفاده کنید.

موهای قسمت تناسلی بدن را از بین ببرید. جایی مناسب برای رشد باکتری ها که باید آن ها را ازبین برد تا از ایجاد بوهای نامطبوع و یا بد بو شدن واژن جلوگیری کرد.

مطالب مرتبط :

تبخال تناسلی چیست و نشانه های آن چه می باشد؟

علت خشکی واژن چیست؟ و چگونه درمان می شود؟