After all, what kid has never desired to is are a female in advance of
تیر ۵, ۱۴۰۱
Tackling state-of-the-art issues, fostering advancement and you may caring collaborative choice try universal in business today
تیر ۵, ۱۴۰۱

معمولا لیزر جوانسازی واژن تا چند وقت تاثیرش می ماند؟!

معمولا لیزر جوانسازی واژن تا چند وقت تاثیرش می ماند؟!

معمولا لیزر جوانسازی واژن تا چند وقت تاثیرش می ماند؟!

لیزر جوانسازی واژن ؛ Femilift® چیست؟

لیزر FemiLift® یک لیزر CO2 فرکشنال است که بافت واژن را جوان می کند.

این به زنانی که زایمان طبیعی داشته اند، یائسگی را تجربه می کنند، یا به دلیل افزایش سن، هیدراتاسیون واژن را از دست داده اند، کمک می کند. در چند جلسه کوتاه، FemiLift® می تواند، سفتی و روان سازی واژن را برای بهبود سلامت جسمی و روانی بازیابی کند.

چگونه کار می کند؟!

انرژی لیزر حاصل از لیزر FemiLift® انرژی را در ۳۶۰ درجه کامل هدایت می کند.

و کل ناحیه واژن را به طور یکنواخت درمان می کند. لیزر به آرامی بافت واژن را گرم می کند که باعث می شود سلول ها فعال تر شوند و فاکتورهای بهبودی تولید کنند.

در ادامه لیزر FemiLift® به سلول ها سیگنال می دهد که کلاژن بیشتری تولید کنند. کلاژن به بافت‌ها قدرت و انعطاف‌پذیری می‌دهد. چون کلاژن با افزایش سن شروع به کاهش می کند و همچنین می تواند به دلیل تغییرات هورمونی از بین برود. همانطور که سلول ها کلاژن بیشتری تولید می کنند، بافت واژن سفت تر، روان تر و سالم تر می شود. علاوه بر این، عضلات حمایت کننده تقویت شده، کنترل مثانه را نیز بهبود می بخشد.

و به جلوگیری از نشت و تحریک ناگهانی کمک می کند.

معمولا لیزر واژن با فمی لیفت چه مدت دوام خواهد آورد؟

معمولا لیزر جوانسازی واژن تا چند وقت تاثیرش می ماند؟!

نتایج کامل FemiLift® پس از سه جلسه درمانی ظاهر می شود که هر جلسه فقط نیم ساعت طول می کشد و با فاصله یک ماه از هم جدا می شود.

برخی از زنان تقریبا بلافاصله نتایج را مشاهده می کنند، اما تولید کلاژن و سفت شدن بیشتر، بعد از حدود یک ماه اتفاق می افتد، و نتایج کامل پس از آخرین درمان ادامه می یابد.

از آنجایی که از کلاژن بدن شما استفاده می کند، نتایج FemiLift® می تواند تا دو سال یا بیشتر باقی بماند. ادامه درمان ها بطور سالانه، عضلات واژن را قوی نگه داشته و از محو شدن آنها جلوگیری می کند.

معمولا Femilift® چه شرایطی را می تواند درمان کند؟

سلامت واژن را از طرق مختلف بهبود می بخشد، از جمله :

  • بافت واژن سفت تر و محکم تر
  • رابطه راحت تر و لذت بخش تر
  • روانکاری بهتر و PH سالم تر واژن
  • بهبود کنترل مثانه
  • عزت نفس و اعتماد به نفس بیشتر