بعد از لابیاپلاستی چه اتفاقاتی می افتد؟

لیزر جوانسازی واژن
بعد از لیزر واژن میشه فعالیت جنسی رو از سر گرفت؟
آبان ۲۵, ۱۳۹۹
روش جوانسازی واژن Votiva
جوانسازی واژن Votiva چیست؟
آذر ۹, ۱۳۹۹

بعد از لابیاپلاستی چه اتفاقاتی می افتد؟

بعد از لابیاپلاستی

ترندهای اخیر لابیاپلاستی و جوانسازی واژن را به همراه داشته، که خیلی هم محبوب شده.

بسیاری از خانم هایی که در رابطه با این روش ها سوال هایی دارند، بیشتر مدنظرشان تغییر شکل و ظاهر واژن می‌باشد. ولووی هر خانمی متفاوت و خاص است، اما اگر لابیا باعث شرمساری‌تان می شود یا اینکه احساس ناراحتی می کنید، لابیاپلاستی می تواند در این مورد به شما کمک کند. و نیز اعتماد به نفس از دست رفته تان را برگرداند.

اگر فکر می نید که انجام لابیاپلاستی براتون خوبه، چند کلامی رو از زبان جراح و متخصص زنان در شیراز گوش کنید و با ما همراه شوید.

لابیاپلاستی !

حتما بسیاری با این واژه آشنایی دارند، اما برخی هم هستند که اولین بارشان است چنین واژه ای را می شنوند. لابیاپلاستی یک روش جراحیست که برای بهبود ظاهر واژن انجام می گیرد. معمولا در این روش لابیا ماژور و مینور، لب هایی که اطراف واژن را گرفتند، شامل می شوند.اغلب به دلایل زیبایی انجام می‌شود. اما گاها لابیا خیلی بزرگتره یا بدشکله ، و پوست اضافی آن باعث عوارض ناخواسته ای می شود.

برخی از این مشکلات لابیاپلاستی ممکن است منجر به موارد زیر شوند :

  • ناراحتی
  • درد در طی رابطه جنسی و فعالیت های ورزشی
  • نگرانی های بهداشتی
  • سختی در استفاده از تامپون ها به خاطر حساسیت
  • کاهش حساسیت جنسی
  • در بسیاری از خانم ها عمل لابیاپلاسیت می تواند علائم تان را کاهش داده. منجر به افزایش اعتماد به نفس، ناراحتی کمتر و بهبود رابطه جنسی شود.

لابیاپلاستی

حالا بعد از جراحی لابیاپلاستی چه انتظاراتی می توان داشت؟

جراح و متخصص زنان برای این کار از بیهوشی عمومی یا سدیشن استفاده می کند. به جهت اینکه بیمار در طی انجام این پروسه احساس راحت تری داشته باشد. حداقل ۲ ساعت زمان می برد، اما پروسه فرایندش ممکن است در هر بیماری متفاوت باشد. خصوصا اگر کاهش میزان سر کلیتورال هم  باشد. یا درمان های جوانسازی واژن.

پزشک زنان از رویکردی با جزییات بیشتری نسبت به جراحان زیبایی استفاده می کند. به جهت اینکه عوارض جانبی آن را کاهش دهد و مطمئن شود روش لابیاپلاستی بهترین نتیجه ممکن و زیبایی را داشته.

سریعا بعد از جراحی، درد و تورم خواهید داشت؛ خصوصا بعد از کم رنگ‌تر شدن اثر بی هوشی. این روش با برداشتن پوست اضافه انجام می شود. در نتیجه تورم، کبودی و درد به همراه خواهد داشت، اما علائم موقتی بعد از جراحی هستند.

بخیه های جذب شوند ه هم استفاده می شود پس نگران کشیدن بخیه ها نباشید. سپس از کرم آنتی بیوتیک استفاده می کنند. خطر عفونت در این مورد ممکن است پیش بیاید، که با این کرم از بین می رود. و حتی برای درد و ناراحتی هم مسکن تحویز می شود.