اعمال زیبایی و ترمیمی زنان

عمل زیبایی و ترمیمی زنان

عمل زیبایی و ترمیمی زنان

به تازگي ، واژينوپلاستی به گروه جراحي‌های زيبايی به عنوان جوان‌سازی يا زيباييی واژن و عمل طراحی واژن پيوسته است. جراحان پلاستيک و متخصصان زنان براي جراحي تغيير شکل واژن انواع شيوه‌هاي خاص خود را دارند که ادعا مي‌شود همان مزايا را با جراحي‌هاي ديگر زيبايي براي زنان دارد مانند زيبايي ، اعتمادبه‌نفس و اطمينان

اندام تناسلي زنان به طور طبيعي شکل‌هاي گوناگوني دارد که از لحاظ آناتوميک صحيح هستند. واژن و لابيا شکل صحيح و ظاهر دقيق ندارد.

اخيراً فناوري ليزر توسط برخي جراحان براي جوان‌سازی واژن يا تغيير شکل واژن و ديگر جراحي‌های واژن جايگزين شيوه‌هايی سنتي تراشيدن و بريدن شده است .

بسیاری از بانوان مطلع نیستند که مشکلات واژن به شکل غیر مستقیم ریشه بسیاری از مشکلات خانوادگی و اجتماعی است ، حاصل شدن رضایت از مقاربت جنسی  تاثیرات مثبتی بر زندگی شخص دارد ، این عامل علاوه بر رضایت شخص موجب رضایت همسر وی از مقاربت جنسی می شود ، همانطور که بیان شد برخی از مشکلات عواملی را به وجود می آورند که شخص از نه تنها از آمیزش لذت نمی برد بلکه با مشکلات دیگر مواجه می شود یکی از دلایل ایجاد کردن مشکلات در دستگاه تناسلی و واژن یائسگی می باشد .

بسیاری از مراجعه کنندگان دکتر سمیرامیس هوشیار ، متخصص زنان و زایمان در شیراز  علت گشاد شدن واژن را انجام آمیزش های متعدد می دانند در صورتی که هیچ تحقیق علمی این تصور را به اثبات نرسانده است .

علت  گشادی واژن را انجام زایمان های متعدد  طبیعی ، ژنتیک و در برخی از موارد عدم تناسب آلت مرد و واژن زن می دانند .

روش های گوناگونی جهت جراحی زیبایی واژن وجود دارد که در ذیل برخی از این روش ها را بیان می کنیم :

  • جراحی زیبایی واژن با لیزر

  • جراحی زیبایی واژن با استفاده از نخ

  • جراحی زیبایی واژن با تزریق چربی

  • جراحی زیبایی واژن با تزریق ژل

  • جراحی زیبایی واژن با پی آر پی

  • جراحی زیبایی RF فرکشنال

  • جراحی زیبایی با استفاده از لیزر مونالیزا تاچ

در خصوص روش های عمل زیبایی واژن هیچ گونه استثایی وجود ندارد ، به غیر از بانوانی که به بیماری های سیستمیک یا موضعی مبتلا هستند ، بقیه اشخاص می توانند از هریک از روش های عمل زیبایی واژن بنا بر نیاز خود استفاده کنند .

هر یک از تکنیک های درمانی زیبایی واژینال دارای مزایای می باشد . بانوان عزیز بر اساس تشخیص مناسب پزشک متخصص زنان می توانند از روش انتخاب شده استفاده کنند .