خلاصی از دردهای قاعدگی

علت خارش واژن از نظر جراح و متخصص زنان در شیراز
علت خارش واژن چه می باشد؟
اسفند ۵, ۱۳۹۵
مثانه پیش فعال
درمان مثانه پیش فعال
اسفند ۱۲, ۱۳۹۵

خلاصی از دردهای قاعدگی

خلاصی از دردهای قاعدگی به گفته متخصص زنان در شیراز

خلاصی از دردهای قاعدگی به گفته متخصص زنان در شیراز

چطور از دردهای قاعدگی خلاص شویم؟

با مراجعه پزشک متخصص زنان میخواهیم که فکری به حال این اوضاع کند و راهنمایی کند. علاوه بر راهنمایی های متخصص زنان می توان یکسری راهکارهای خانگی را هم در پیش گرفت.

بسیاری از زنان زمان قاعدگی که می شود، دردهای زیادی را تحمل می کنند. بسته به یکسری عوامل قاعدگی می تواند سه تا هفت روز طول بکشد. ماهانه چنین اتفاقی برای زنان رخ می دهد و این نشان دهنده باردار نبودن است. این سیکل نشان می دهد که سیستم تناسلی زن به درستی دارد کار می کند.

به توصیه متخصص زنان در شیراز به یاد داشته باشید، اگر خونریزی های شدیدی دارید، حتما نزد پزشک بروید. گاه می تواند نشانه مشکلاتی در سلامتی باشد، که نیاز به مراقبت دارد.

۱: کیسه های گرم

متخصص زنان در شیراز می گوید که با قرار دادن کیسه گرم روی شکم می توان باعث شد مایع قاعدگی در رحم با سهولت از رحم خارج شود. در واقع شما را از این گرفتگی های عضلات رحم را خلاص می کند.

خلاصی از دردهای قاعدگی به گفته متخصص زنان در شیراز

۲ : دوش آب گرم یا داغ

دوش داغ گرفتن به شما کمک می کند تا با این ناراحتی ها کنار بیایید. زمانی که دوش آب داغ می گیرید، دمای بدنتان افزایش می یابد. این اتساع باعث می شود که جریان خون در رحم شما افزایش یابد. در واقع عضلات شکم را شل می کند و درد را کمتر می کند.

۳ : ماساژ شکمی

ماساژ شکمتان می تواند ناراحتی هایی که در این دوره همراه هستند را کم کند. ماساژ حتی برای گرفتگی ها و نفخ هم کمک می کند.

۴ : مصرف سرکه سیب

سرکه سیب دردهای قاعدگی را کم می کند. این تونیک کمک می کند تا سم های بدن دفع شده و خونریزی های شدید هم کم شود. حتی برای علائمی مثل دل درد و تحریک پذیری مفید می تواند باشد. دو قاشق چای خوری در آب بریزید ، سپس روزی ۳ بار در طی دوره قاعدگی تان بنوشید.

منبع : http://www.top10homeremedies.com

مطالب مرتبط :

سوال بسیاری از زنان که چرا قبل از قاعدگی خونریزی و لکه بینی دارند؟

به گفته متخصص زنان در شیراز، حمام کردن در دوره قاعدگی خوب است یا خیر؟

درمان درد قاعدگی با طب سوزنی