نکات طلایی برای داشتن یک رابطه جنسی کامل

علت ایجاد کیست تخمدان چیست؟ | نظر متخصص زنان در شیراز
کیست تخمدان بزرگترین مشکل این روزهای زنان!
آذر ۴, ۱۳۹۵
بیماری عفونت قارچی واژن با نظر بهترین متخصص زنان در شیراز
آیا از عفونت قارچی واژن رنج می برید؟
آذر ۷, ۱۳۹۵

نکات طلایی برای داشتن یک رابطه جنسی کامل

یک رابطه جنسی سالم طبق گفته جراح و متخصص زنان در شیراز

یک رابطه جنسی سالم طبق گفته جراح و متخصص زنان در شیراز

به گفته جراح و متخصص زنان در شیراز داشتن یک رابطه جنسی کامل بنیان یک خانواده را حفظ می کند. در واقع می تواند یکی از عوامل عدم از هم پاشیدگی یک خانواده باشد. طبق آمارها اغلب طلاق ها به دلیل موضوع رابطه جنسی می باشد.

جراح و متخصص زنان در شیراز تاکید دارد در صورتیکه از رابطخ جنسی بین خود و همسرتان لذت نمی برید، باید به دنبال ترمیم آن باشید. در واقع با داشتن اطلاعات کافی درباره رابطه جنسی سالم، یک رابطه موفق به دنبال خواهد داشت.

جراح و متخصص زنان در شیراز ادامه می دهد که طبق تحقیقاتی در این زمینه نتایجی مطرح شده است. در ادامه به بررسی این نتایج می پردازیم تا در این زمینه به شما کمک شایانی خواهد کرد.

۱.گفته می شود احتمال اینکه در مردهای با همسران با درآمد بالا، اختلالات نعوظ بیشتر باشد

شاید اینطور به فکرتان برسد؛ پول بیشتر هم دردسر بیشتر دارد؟ طبق خبرنامه روانشناسی شخصیتی و اجتماعی که روی ۲۰۰هزار زوج صورت گرفته، این مساله درست است. در واقع تفاوت درآمدی که می باشد؛ زنانی که بیشتر از همسرانشان حقوق می گیرند. این دست مردان از بیخوابی و نگرانی بیشتر رنج می برند.

۲.زوج هایی که با هم به سفر می روند رابطه جنسی بهتری دارند

زوج هایی که یک بار در سال به سفر می روند، زندگی جنسی بهتری دارند. در مطالعه ای که سال ۲۰۱۳ صورت گرفته، از ۱۱۰۰ نفر ۷۷درصد از زوج هایی که با هم مسافرت می کنند، زندگی جنسی بهتری داشته اند. در عین حال ۶۶ درصدی که اهل سفر نبودند، چنین رضایتی نداشتند. حتی به جای هدیه دادن، سفر کردن تاثیر بسیار بالاتری در بهتر شدن رابطه جنسی دارد. یک سفر کوتاه دونفره.

۳.میانگین کالری که در رابطه جنسی مصرف می شود، ۲۱ کالری است

باید یادآورشویم که رابطه جنسی باعث کم کردن وزن می شود. اما با این بهانه ها رفتن به باشگاه را از دست ندهید. با هر رابطه جنسی ۳۰۰ الی ۴۰۰ کالری می سوزانید، اما این باور کاملا اشتباه است. با هربار نزدیکی تنها ۲۱ کالری می سوزد.

رابطه جنسی سالم | جراح و متخصص زنان در شیراز

۴.رابطه جنسی باعث کاهش سردرد می شود

اگر از آن دسته آدم ها هستید که سردردهای بدی دارید. یا به دنبال راه هایی رفتید، اما تاثیر نداشته است. با مطالعه ای که روی مبتلایان به سردرد و میگرن انجام شده بود، علائم بیماری در افراد مبتلا به میگرن ۶۰ درصد و در مبتلایان به سردرد ۳۷ درصد کاهش یافته بود. دلیل اصلی کاهش درد هم ترشح مسکن اندورفین در زمان نزدیکی می باشد.

۵.مردانی که در خانه کار بیشتری می کنند رابطه جنسی کمتری دارند

شاید با دیدن مردی که در خانه کمک می کند، برایتان ویژگی خوبی به نظر آید. اما این دست همسرها در رابطه جنسی مثل کار در خانه فعال نیستند. دلیلش هم اینست که مردی که در خانه لوازم تعمیر می کند، بیشتر از مردی که لباس می شوید، مردانگی در او دیده می شود. البته این آمارگیری از ۲۰ سال پیش برای تحقیق آغاز شده است. این تحقیقات درباره تعداد دفعات رابطه است و درباره کیفیت آن اطلاعی به دست نمی دهد.