لیزر جوانسازی واژن
لیزر جوانسازی واژن چه مشکلاتی را می تواند برطرف کند
مرداد ۲, ۱۴۰۱
آیا بی اختیاری ادرار با لیزر حل می شود؟
آیا بی اختیاری ادرار با لیزر حل می شود؟
مرداد ۱۶, ۱۴۰۱

آیا لیزر واژن عوارض جانبی دارد؟

لیزر آنجلا چگونه کار می کند؟

لیزر آنجلا چگونه کار می کند؟

با افزایش سن، زنان اغلب متوجه می شوند که با بسیاری از نگرانی های سلامت زنانه یا واژن مواجه هستند.

این نگرانی‌ها می‌توانند رابطه جنسی را تحت تأثیر قرار دهند، بنابراین صحبت‌های مربوط به نگرانی‌های آنها ممکن است به دلیل خودآگاهی یا ناراحتی اتفاق نیفتد.

چیزی وجود دارد که باید در این شرایط به مسائل جنسی رسیدگی کند. برای سال‌ها، زنان برای اینکه تنگ کردن واژن انجام دهند، گزینه‌های کمی در دسترس داشتند. مثلا لیزر آنجلا یک گزینه عملی با نتایج اثبات شده است. لیزر آنجلا از طریق لیزر واژن را مجددا بهبود می بخشد. یک روش بازسازی موثر که به زنان کمک می کند تا با بهبود سلامت واژن، اعتماد به نفس خود را به دست آورند.

لیزر آنجلا چگونه کار می کند؟

در این روش، از لیزر Co2 مورد تایید FDA با پروب چرخان استفاده می شود.

پروب وارد واژن می شود و لیزر انرژی گرمایی را به مخاط واژن ارسال می کند. غشای مخاطی احیا می شود زیرا گرما باعث سفت شدن و انقباض دیواره های واژن می شود. گرما همچنین تولید کلاژن را تحریک می کند. کلاژن خشکی را کاهش می دهد و دیواره های واژن را روان می کند.

متخصصان زنان سال هاست که به لیزر Co2 اعتماد دارند. از آنجایی که دارای سابقه بسیاری به جهت استفاده ایمن از لیزر در بیمارستان های خصوصی و دولتی را دارد.

لیزر آنجلا مانند سایر درمان های جوانسازی واژن نیست. برخی نیاز به درمان های مکرر زیادی دارند که در طول زمان برای دستیابی به نتایج دلخواه شما انجام می شود. روش سفت کردن واژن با لیزر آنجلا تنها به یک جلسه درمانی نیاز دارد تا شما نتایج را احساس کنید و خشکی واژن کاهش یابد. پس از درمان، هیچ زمان توقف مورد انتظاری وجود ندارد، بنابراین می توانید از نتایج آن بهره مند شوید.

لیزر آنجلا چگونه کار می کند؟

مزایای لیزر واژن در چیست؟

  • اینکه برای هر درمان فقط ۱۰ تا ۱۵ دقیقه طول می کشد.
  • نیازی به جراحی یا بیهوشی ندارد.
  • ایمن و بدون درد است.
  • به راحتی در مطب پزشک انجام می شود.

پس از عمل، می توانید بلافاصله به برنامه روزانه خود بازگردید. این لیزر درمانی در درمان زنان یائسه ای که دچار خشکی می شوند بسیار موثر است. این دارو با موفقیت از دست دادن تون در دیواره واژن را در زنانی که فرزندان زیادی از طریق زایمان طبیعی به دنیا آورده اند، درمان می کند. در ادامه در درمان بی اختیاری در زنان نیز نتایج مثبتی داشته است.

عوارض جانبی بعد لیزر واژینال ممکن است دیده شود؟!

خیال شمارا راحت کنیم که  لیزر روشی ایمن، کم تهاجمی است و هیچ عوارضی ندارد.

هیچ خطر جراحی مانند استفاده از بیهوشی وجود ندارد و همچنین برش وجود ندارد. بدون دوره نقاهت به خانه می روید.

خطرات و عوارض جانبی بسیار کمی در رابطه با لیزر واژینا آنجلا وجود دارد. به دلیل اینکه از یک لیزر استفاده می کنید، بنابراین همان پروتکل هایی که با هر روش لیزر دیگری همراه است باید رعایت شود. اگر عفونت مداوم دارید، این روش نباید انجام شود. همچنین در صورت داشتن اختلال بافت همبند، مصرف داروهای رقیق کننده خون یا مصرف داروهایی که در روند بهبودی اختلال ایجاد می کنند، نباید از لیزر جوانسازی واژینال استفاده کرد.

اگر تصمیم دارید وقت بگذارید و ابن روش را انجام دهید، با یک جراح و متخصص زنان دارای مجوز مشورت کنید تا ببینید آیا لیزر کررن واژینال برای شما روش مناسبی باشد یا خیر. بسته به علائم شما، پزشک می تواند شما را در روند برداشتن گام برای بازگرداندن اعتماد به نفس خود راهنمایی کند.