Chatzy Reviews
خرداد ۲۹, ۱۴۰۱
Top 5 Best Adult Chat Apps & Web Sites
خرداد ۲۹, ۱۴۰۱

۳ مزیت برتر درمان های FemiLift® چیست؟!

3 مزیت برتر درمان های FemiLift® چیست؟!

3 مزیت برتر درمان های FemiLift® چیست؟!

زایمان و روند طبیعی پیری می تواند تغییراتی در سلامت واژن شما ایجاد کند.

ممکن است متوجه کمبود روانکاوی، ناراحتی در حین مقاربت یا شلی واژن شوید. FemiLift® می تواند این اثرات را معکوس کند و دیواره های محکم و سالم واژن را بازیابی کند. با جوانسازی واژن FemiLift® علائم ناراحت کننده را تسکین داده و احساس اطمینان بیشتری کنید.

روش FemiLift® چیست؟

اثرات پیری یا زایمان ممکن است باعث شده باشد که واژن شما شل شود و لذت بردن از رابطه جنسی تان را دشوارتر کند. حتی ممکن است متوجه افزایش نشت مثانه و عدم کنترل مثانه شده باشید. FemiLift® این مشکلات را با بهبود سلامت و سفت شدن دیواره های واژن درمان می کند. حتی برای کاهش نشت مثانه پشتیبانی می کند.

روش FemiLift® چگونه کار می کند؟

در FemiLift® از یک لیزر CO2 فراکشنال وارد شده در واژن استفاده می کنند.

انرژی لیزر سلول های بافت واژن را تحریک می کند تا کلاژن و الاستین بیشتری تولید کنند. این عناصر ساختاری به بافت ها استحکام و انعطاف پذیری می بخشد.

سپس کلاژن جدید دیواره های واژن را سفت و محکم می کند و به آن ها خاصیت ارتجاعی و استحکام می بخشد. درمان های FemiLift® هیچ ناراحتی ایجاد نمی کند و نیازی به زمان بهبودی ندارد.

۳ مزیت برتر درمان های FemiLift® چیست؟!

3 مزیت برتر درمان های FemiLift® چیست؟!

شایع ترین دلایل برای جستجوی جوانسازی واژن مربوط به از دست دادن کلاژن و ساختار در دیواره های واژن است.در واقع FemiLift® می تواند سه مشکل رایجی را که زنان می خواهند با جوانسازی واژن بهبود بخشند، درمان کند :

دیواره های واژن قوی تر می شوند

چه سستی واژن شما ناشی از زایمان باشد، چه تغییرات هورمونی یا پیری طبیعی، ناراحتی برایتان دارند. سفت کردن دیواره های واژن، اثرات مطلوب FemiLift® خواهد بود.

مقاربت لذت بخش تر

درمان FemiLift® سلامت بافت های واژن را بهبود می بخشد.

حتی متوجه بهبود روانکاری و احساس خواهید شد که در نتیجه مقاربت لذت بخش تری برای شما و شریک زندگیتان خواهد داشت. اگر احساس می کنید آماده هستید که دوباره از رابطه جنسی لذت ببرید، FemiLift® ممکن است بتواند کمک کند.

کنترل بهتر مثانه

دیواره‌های قوی‌تر واژن از مثانه حمایت بیشتری می‌کنند.

در نتیجه، فشار کمتر و نشت کمتری را تجربه خواهید کرد. بسیاری از زنان FemiLift® را برای این مزیت انتخاب می کنند زیرا بی اختیاری ادراری، فعالیت های روزانه را مختل می کند.

به چند مدل درمان FemiLift® نیاز خواهم داشت؟

بعد از یک درمان می توانید نتایج را تجربه کنید. معمولا متخصص زنان در شیراز سه جلسه را برای حداکثر نتیجه توصیه می کند. نتایجش هم می‌تواند تا دو سال دوام داشته باشد و یک درمان نگهدارنده سالانه می‌تواند به شما اجازه دهد تا از مزایای درمان خود لذت ببرید.

آیا با FemiLift® زمان قطعی برای دوام علائمش وجود دارد؟

درواقع FemiLift® عارضه خاصی ندارد. پس از درمان ۲۰ دقیقه ای، می توانید بدون ناراحتی به سر کار یا فعالیت های دیگر بازگردید. با کاهش زمان استراحت، FemiLift® به سریع‌ترین و راحت‌ترین راه برای دستیابی به جوانسازی واژن تبدیل شده است.