۱۶ Best Cam Sites Online
اردیبهشت ۱۰, ۱۴۰۱
Sex Chat Sites
اردیبهشت ۱۱, ۱۴۰۱

عملکرد لیزر واژینال به روایت تصویر!

جوانسازی واژن

جوانسازی واژن

جوانسازی واژن چیست؟

ممکن است درباره درمان جوانسازی واژن به صورت آنلاین یا در مجلات خوانده باشید.

در حالی که درست است این درمان نسبتا جدید است، اما محبوبیت آن در میان زنانی که یائسگی یا حاملگی های متعدد را پشت سر گذاشته اند، افزایش یافته است.

جوانسازی واژن با لیزر، بیرون و داخل بافت واژن را گرم می کند و به بدن اجازه می دهد کلاژن طبیعی جدیدی تولید کند. این می تواند مسائلی مانند خشکی واژن و اختلال عملکرد جنسی را اصلاح یا بهبود بخشد. و در حالی که برخی از زنان این روش را برای اهداف پزشکی انتخاب می کنند، برخی دیگر برای بهبود ظاهر زیبایی خود این کار را انجام می دهند.

دلایل رایجی که مراجعه کنندگان لیزر آنجلا را انتخاب می کنند :

  • بافت های واژن را دوباره سفت می کند
  • درمان بی اختیاری استرسی
  • افزایش میل جنسی
  • بهبود ظاهر واژن

چگونه خشکی واژن را از طریق لیزر واژن از بین می رود؟

در جوانسازی واژن با لیزر، هدف تقویت عضلات و بازسازی ناحیه واژن است.

که می توان از راه های مختلفی به دست آورد. برای مثال، ممکن است متخصص زنان دهانه واژن را شل کند و بافت اضافی را حذف کند تا ظاهری جوان تر داشته باشد. ساختارهای درگیر ممکن است شامل لابیا بزرگ، لب کوچک، پرینه و مونس پوبیس باشد.

ممکن است بر اساس تکنیک مورد استفاده و گستردگی عمل از بیهوشی عمومی یا بی حسی موضعی استفاده شود. بیشتر درمان‌ها بین ۱ تا ۲ ساعت طول می‌کشند. روش درمان به شرح ویدیوی زیر می باشد :

بعد از درمان چه انتظاری می رود؟

یکی از بزرگترین مزایای درمان جوانسازی واژن این است که عوارض جانبی کمی دارد.

درد کمتری همراه با بهبودی همراه با کاهش التهاب و تورم وجود دارد. در ادامه متخصص مجموعه‌ای از دستورالعمل‌های ریکاوری را به شما می‌دهد تا فرآیند را آسان‌تر کرده و تا حد امکان احساس راحتی کنید.

باید انتظار داشته باشید که مدتی از کار و مراقبت از کودک مرخصی بگیرید تا مطمئن شوید که این ناحیه در خانه به درستی بهبود می یابد. در این مدت، ما شما را به نوشیدن مایعات فراوان و پرهیز از فعالیت های سنگین و ورزش تشویق می کنیم. در غیر این صورت، ممکن است به بافت آسیب وارد شود.

متخصص زنان در شیراز همچنین توصیه مهمی که دارد از سیگار کشیدن یا استفاده از دخانیات که می تواند مانع از بهبودی شود، اجتناب کنید.