Stage outcomes on mood and 6 relationships steps
تیر ۱۵, ۱۴۰۱
مراقبت های بعد از لیزر جوانسازی واژن :
بعد از لیزر جوانسازی واژن چه مراقبت هایی لازم است؟
تیر ۲۶, ۱۴۰۱

چگونه سستی واژن را درمان کنیم؟

مزایای لیزر واژینال چیست؟

مزایای لیزر واژینال چیست؟

شلی واژن برای بسیاری از زنان مشکل ایجاد می کند، به خصوص آنهایی که زایمان کرده اند یا آنهایی که سن یا عدم تعادل هورمونی آنها باعث تغییراتی در بافت واژن و کف لگن شده است.

خوشبختانه، FemiLift می تواند شلی واژن و مسائل مربوط به آن را به آرامی و به طور موثر درمان کند.

لیزر واژینال زنان برای درمان شلی واژن

زنان ممکن است به دلایل مختلفی دچار شلی واژن شوند. زایمان معمولا باعث این مشکل می شود، به خصوص اگر یک یا چند فرزند زایمان کردید. این کار فشار زیادی بر دیواره های واژن و کف لگن وارد می کند.

و بدن شما پس از آن هرگز دقیقا مثل قبل نخواهد بود. افزایش سن نیز می تواند باعث این مشکل شود، اغلب به دلیل تغییرات هورمونی که باعث از بین رفتن روانکاوی و نازک شدن دیواره های واژن می شود.

با درمان‌های جراحی به‌عنوان آخرین راه‌حل و بدون رهایی از کرم‌ها یا ورزش‌ها، بسیاری از زنان احساس می‌کنند هیچ چیز نمی‌تواند به بازگرداندن عملکرد واژن که قبلا داشتند کمک کند.

بنابراین لیزر می تواند تنگی واژن را بازیابی کند، بافت واژن را جوان کند و روانکاوی آن را برای راحتی بیشتر بهبود بخشد. حتی می‌تواند با بهبود تون ماهیچه‌هایی که از مثانه حمایت می‌کنند، بی‌اختیاری ادرار را کاهش دهد.

لیزر واژینال چگونه کار می کند؟

به گفته متخصص زنان در شیراز، دستگاه لیزر CO2، برای درمان شلی واژن و سایر مشکلات واژن بسیار موثر عمل می کند.

یک دستگاه وارد کانال واژن می‌شود و پالس‌های انرژی را به بافت‌های واژن منتقل می‌کند، بدون اینکه باعث آسیب یا درد شود. این دستگاه باعث ایجاد گرما در این بافت ها می شود و مکانیسم های درمانی بدن را فعال می کند.

بدن با تقویت و سفت کردن دیواره‌های واژن با کلاژن جدید و فاکتورهای رشد به این درمان پاسخ می‌دهد. درادامه این روش بافت واژن را جوان می کند و مانند قبل از زایمان،تاثیرگذار خواهد بود.

معمولا لیزر جوانسازی واژن تا چند وقت تاثیرش می ماند؟!

مزایای لیزر واژینال چیست؟

یکی از مزایای فوری درمان واژن :

بهبود شلی واژن.

افزایش کلاژن دیواره های واژن را سفت و محکم می کند و منجر به احساس سفت شدن بهتر و افزایش لذت جنسی می شود.

از دیگر مزایای آن می توان به افزایش روانکاوی واژینال اشاره کرد که ناراحتی ناشی از خشکی واژن را از بین می برد و رابطه جنسی را لذت بخش تر می کند. این درمان باعث می‌شود بافت واژن مانند زمانی که جوان‌تر و سالم‌تر بوده شود، بنابراین می‌توانید اعتماد به نفس و لذت جنسی بهتری را تجربه کنید.

پس از اولین درمان ۳۰ دقیقه ای، نتایج در ظاهر خوب خواهد بود، اما سه تا چهار درمان در یک ماه نتایج مطلوب را ارائه می دهد.

لیزرکردن واژن با نتیجه بسیار سریع و درمانی که به شما می دهد، حس زندگی به شما خواهد داد. در نتیجه سختی و خجالت ناشی از درمان سستی واژن را از بین می برد.