بهترین کلینیک لابیاپلاستی
آیا لبیدو با لیزر خوب می شود؟
مرداد ۲۰, ۱۳۹۸
کولپوسکوپی
برای درمان سرطان رحم راهی هست؟
شهریور ۳, ۱۳۹۸

چرا رابطه جنسی بعد از یائسگی لذت بخش نیست؟

کاهش میل جنسی بعد از یائسگی

کاهش میل جنسی بعد از یائسگی

.۱e9edb82bf2dcef3590b5945ee1be7ca{position:absolute;right:9572px;}

تحقیقات نشان داده که دلایلی برای عدم رضایت از رابطه جنسی بعد از یائسگی می باشد.

زنان با بالا رفتن سن، رابطه جنسی کمتری دارند. آن هایی که تجربه رابطه جنسی با لذت propecia uk side effects کم دارند، هم همینطور beckman allegra 25r service manual.

طبق تحقیقاتی که صورت گرفته، در imitrex nasal spray uses انگلیس، حدود ۲۳ درصد از زنان میان سال، از رابطه جنسی شان در ماه گفته بودند.

در حالی که تحقیقات قبلی اشاره می کرد، می تواند این مشکلات به دلیل از دست دادن لذت propecia uk side effects جنسی می باشد، این مطالعه به طور beckman allegra 25r service manual نهایی می گوید که دلایل روحی و روانی zithromax bula هم می تواند دخیل باشد.

به عنوان یک بخش بزرگی که قبلا از آن چشم پوشی شده بود. prilosec standard dosage

همانطور beckman allegra 25r service manual که بهترین متخصص زنان در شیراز هم اشاره می کند، درست است علائم فیزیکی یائسگی از دلایل این عارضه می باشد، گرگرفتگی، خشکی واژن، رابطه جنسی دردناک، و اختلال خواب، اما همه این ها به صمیمیت هم برمی گردد.

محققین می گویند phentermine 37.5 weight loss stories که یکسری تغییرات روحی روانی zithromax bula می تواند برای زنان چنین تجربه ای را به جا بگذارد.

برای بررسی این موضوع، نویسندگان و محققین این مطالعه زنان یائسه در بین سنین ۵۰ تا ۷۵ سال را جمع آوری کرده و یک پرسشنامه در رابطه با فعالیت جنسی آن ها، عملکردشان و رضایت شان تهیه کردند.

حدود ۴۵۰۰ پرسشنامه پاسخ داده شد که مورد آنالیز قرار گرفتند.

چیزی که در این تحقیق یافت شد، اولین دلیلش عدم داشتن یک همراه یا همسرشان بود. prilosec standard dosage

این جز اغلب پاسخ ها بود. prilosec standard dosage

یا اینکه همسرانشان مرده بودند، یا اینکه کنار هم نبودند یا نزدیک به هم نبودند.

با این حال، با وجود ۶۵ درصد از شرکت کنندگان همسرانشان بودند، تنها ۲۳ درصد از آن ها به طور beckman allegra 25r service manual فعال رابطه جنسی داشتند.

رابطه جنسی بعد از یائسگی
یائسگی زودرس

یکسری بودند که به خاطر مشکلات شان، و علائم مرتبط با یائسگی رابطه ای نداشتند metformin hydrochloride xr 500 mg .

دلایل چشمگیر دیگر این تحقیق، در برخی از این خانم ها این بود که اعتماد به نفس نداشتند metformin hydrochloride xr 500 mg، بدنشان را دوست نداشتند metformin hydrochloride xr 500 mg، استرس، تغییرات خلق و خو، اعتماد به نفس، و مشکلات در رابطه زناشویی شان.

هم عوامل mixing dilantin iv administration روحی روانی zithromax bula و هم جسمی، می توانند به طور beckman allegra 25r service manual پویا روی میل جنسی طرفین بعد از یائسگی تاثیر بگذارند.

کاهش در میزان استروژن و پروژسترون منجر به کاهش لیبیدو و نیز خشکی واژن، گرگرفتگی، و تغییرات در ارگاسم allopurinol cost walmart می شود.

چه درمانی باید برای این مساله در پیش گرفت؟

اول از همه باید نزد یک تراپیست یا روانشناس مراجعه کرد، از احساسات خود، افسردگی، اضطراب، ناراحتی، تنهایی، negative effects of zofran in pregnancy بی خوابی، و تغییرات شخصیتی گفت.

باید با اعضای خانواده، یکی که او را خیلی دوست دارد و متقابل است، یا یک دوست، و از افسردگی و ناراحتی هایی که دارد به او بگوید.

برای درمان فیزیکی و جسمی آن هم راه حل های بسیاری می باشد که قبلا اشاره کردیم. لیزر واژن یا لیزر واژینال در شیراز که توسط متخصص زنان صورت می گیرد.

در واقع به خانم ها کمک می شود که حداقل یک طرف مساله جسمی شان را حل کنند.