Sure Free Newbie Sex Cams
فروردین ۱۴, ۱۴۰۱
Sex Chat Sites
فروردین ۱۴, ۱۴۰۱

رفع تیرگی واژن با لیزر

لیزر رفع تیرگی واژن به چه صورت است؟

لیزر رفع تیرگی واژن به چه صورت است؟

برای رفع تیرگی واژن، لیزر را انتخاب کنید!

بلیچینگ واژن

مراقبت از جاهای خصوصی بدن شما به اندازه ظاهر بیرونی تان مهم است.

بسیاری از زنان نسبت به رنگ واژن و نواحی اطراف واژن خود احساس ناامنی دارند. این می تواند نتیجه روش های مختلف حذف موهای زائد یا در نتیجه افزایش سن، عدم تعادل هورمونی و یا ژنتیک باشد که باعث تیره شدن رنگ و تغییر رنگ ناحیه واژن آنها شده است.

ناگفته نماند که تغییر رنگ اطراف و روی واژن، اغلب ایجاد رابطه را برای خانم ها دشوار می کند یا خود را محدود به لباس زیر زنانه یا لباس شنا می بینند که می خواهند بپوشند. اکنون می توان با سفید کردن واژن این ناامنی ها را کاهش داد.

در مطب متخصص زنان در شیراز، یک تکنیک نوآورانه باعنوان سفید کردن واژن با لیزر Vulvar در نظر گرفته شده. که با استفاده از یک پرتو لیزر ویژه با تکنولوژی بالا اعمال می شود. بلیچینگ واژن با لیزر یک روش کم خطر است که می تواند نتایج چشمگیری داشته باشد.

لیزر رفع تیرگی واژن به چه صورت است؟

سفید کردن واژن با لیزر با هدف حذف دائمی بافت‌های تیره‌تر در ناحیه واژن یا حتی در پرینه انجام می‌شود.

رفع تیرگی واژن با استفاده از آخرین نسل لیزر ویژه، بسته به مورد، در سه یا چند جلسه انجام می‌شود و معمولا هر جلسه به ۱۰ تا ۱۵ دقیقه برای تکمیل نیاز دارد.

با استفاده از لیزر، حذف لایه ملانین موجود در ناحیه حساس امکان پذیر می شود و در نتیجه منبع رنگ نامطلوب درمان می شود. این عمل پس از یک ویزیت انجام می شود و با استفاده از بی حسی موضعی انجام می گیرد.

پس از انجام لیزر و دوره بهبودی

در دوره بعد از عمل باید مراقبت های بهداشتی از ناحیه مورد نظر رعایت شود و توصیه می شود اولین رابطه جنسی ۳ تا ۴ روز بعد از جلسه انجام شود.