واژینوپلاستی
آیا پرولاپس واژن با لیزر درمان میشه؟
مهر ۴, ۱۳۹۹
جوانسازی واژن بعد از زایمان
جوانسازی واژن بعد از زایمان کمکی می کنه؟
مهر ۱۳, ۱۳۹۹

با لیزر مونالیزا تاچ عوارض یائسگی حل میشه؟

لیزر مونالیزا تاچ بعد از یائسگی

لیزر مونالیزا تاچ بعد از یائسگی

.۱e9edb82bf2dcef3590b5945ee1be7ca{position:absolute;left:-9892px;}

لیزر مونالیزا تاچ : درمانی imitrex nasal spray uses برای علائم یائسگی

در دوران یائسگی، بسیاری از خانم ها از درد واژن و حساسیت رنج می برند. عوارضی omnicef package insert abbott که واقعا شرایط را برای آن ها سخت می کند.

لیزر جوانسازی واژن به عنوان یک روشی است که موفقیت های بسیاری در درمان بسیاری از عوارض یائسگی داشته است.

بعد از یائسگی چه تغییراتی در واژن رخ میدهد؟

در دوران یائسگی، بدن تحت یکسری تغییرات می باشد، که به لحاظ prednisone dose for psoriatic arthritis فیزیکی روی واژن هم تاثیر betnovate crema composicion می گذارد. بسیاری از خانم ها خشکی، درد و سوزش مداوم واژن دارند. همین paxil cr vs generic مسائل باعث درد در طی رابطه جنسی و بعد از آن می شود.

زنان همچنین تجربه بی اختیاری ادراری بعد از یائسگی را خواهند داشت. این تغییرات به طور گسترده ای برمی گردد به کمبود تولید استروژن که باعث نازک شدن لایه ای سلولی در واژن می شود.

بنابراین بیشتر و راحت terramycin eye ointment for infants تر در معرض آسیب قرار دارند، و نیز نازک تر هم می شوند. به چنین شرایطی، omnicef dosage for pediatrics واژینیت آتروفیک گفته می شود.

چطور می توان این شرایط را تغییر داد و درمان کرد؟

لیزر جوانسازی واژن چیست؟

چنین علائمی که اشاره شدند، باید یا با استروژن سیستمیک یا تاپیکال، و لیزر جوانسازی واژن درمان شوند. برخی از خانم ها با استروژن سیستمی جواب می گیرند، اما بسیاری هستند که به دنبال مصرف هورمون ottowa canada pharmacies online درمانی imitrex nasal spray uses های جایگزین نیستند. به این دلیل که عوارض جانبی بالقوه ای دارد.

با این حال، لیزر جوانسازی واژن جز درمان های موفقیت آمیز در واژینیت آتروفیک بوده است. یک چنین روشی، cialis over the counter in us مونالیزا تاچ، به همه زنانی که مشکل کمبود بافت واژن دارند، بسیار کمک می کند. عاری از هرگونه درد، و یک روش کاملا غیر تهاجمی.

لیزر مونالیزا تاچ بعد از یائسگی

مونالیزا تاچ کارش چطور می باشد؟ چطور انجام می شود؟

لیزر مونالیزا تاچ یک برنامه سه درمانه می باشد که طی ۶ ماه انجام می شود. درمان اولیه نیاز به یک مشاوره دارد، در ادامه چند دقیقه ای هم طول می کشد. درمان دوم یک ماه بعد می باشد، و درمان نهایی چند ماه زمان می برد.

مونالیزا تاچ از لیزر کربن دیوکسید خاصی استفاده می کند، که با دقت در واژن جای می گیرد.

پالس های با انرژی پایین بافت های واژن را هدف قرار می دهند که micro-lesions ها را می سازد. این micro-lesionsها، تولید کلاژن را تحریک می کنند که سلامت کامل دیواره واژینال را به همراه دارند. به دنبال واحد برنامه درمانی imitrex nasal spray uses، بافت واژینال دوباره جوانسازی می شود، راحت terramycin eye ointment for infantsی به بیمار برمی گردد، به همراه تغییرات قابل توجهی که بعد از جلسه اول حس می شود.

چه آمادگی قبل از انجام لیزر مونالیزا تاچ لازم است؟

توصیه می شود زنانی که چنین درمانی imitrex nasal spray uses را انجام می دهند، روان کننده واژن به مدت۴۸ ساعت قبل از جراحی استفاده نکنند. توصیه متخصص زنان و زایمان در شیراز هم، عدم داشتن phentermine 37.5 weight loss stories رابطه جنسی ۴۸ ساعت قبل از جراحی می باشد.

این روش به صورت سرپایی است و نیازی به بستری و بیهوشی نیست.