آیا راه حلی برای درمان بی اختیاری ادراری هست؟

درمان شلی واژن با هایفو
آیا شلی واژن را می توان با هایفو درمان کرد؟
اسفند ۲۴, ۱۳۹۹
خارش بعد از یائسگی
علت خارش بعد از یائسگی چیست ؟
فروردین ۸, ۱۴۰۰

آیا راه حلی برای درمان بی اختیاری ادراری هست؟

بی اختیاری ادراری

بی اختیاری ادراری یک شرایط غیرقابل پیشگیری می باشد که در کل دنیا بسیاری درگیر آن می باشند.

بیشتر قریب به اتفاق هم زنان می باشند. اگر از چنین شرایطی هم شما رنج می برید، مطمئنا این حس شرمساری برایتان پیش آمده. این درحالیست که ممکن است به نظر مشکل جدی پزشکی به نظر نرسد، اما می تواند زندگی را برای شما سخت تر کند. یا استرس زاتر. این را بدانید که باید خدارا شکر کنید که راه حل برای درمان بی اختیاری ادراری می باشد.

اول واژه بی اختیاری ادراری را بررسی می کنیم :

بی اختیاری ادراری یک مشکل پزشکی ست که ناخواسته ادرار از آن می رود. عوامل بسیاری هم باعث این مشکل می شود، یا پیچیده ترش می کند. به همراه stress incontinence که یکی از شکل های رایج آن می باد. این موقعی ست که ادرار نشت می کند، زمانی که مثانه تان تحت فشار باشد، مثل زمانی که می خندید یا سرفه می کنید. همین حس فشار هم باعث تشدید ادرار تان می شود.

فمی لیفت برای بی اختیاری ادراری

فکر می کنید چطور می توانید این بیماری را درمان کنید؟ یک راه حل محبوب آن تحت پروسه فمی لیفت قرار گرفتن است. این یک روش درمانی ست که اخیرا توسط FDA تایید شده و می تواند به زنان مبتلا به انواع مشکلات واژن کمک کند. فمی لیفت در حالی که در درجه اول برای جوانسازی واژن استفاده شود، بی اختیاری ادرار را درمان می کند. روش اصلی این درمان از تکنولوژی لیزر کمک می گیرد. برای اینکه به سفت کردن و محکم کردن دیواره واژن کمک کند. درنتیجه می توانید ادرار کنترل کرده و از نشت آن خودداری کنید.

نکته مهم اینجاست که همه این ها بدون هیچ گونه جراحی یا عوارضی انجام می گیرد. دستگاهی وارد واژن شده و انرژی لیزر را می تاباند. لیزرها نیروی جادویی دارند و می توانند سریعترین راه درمان باشند.

بی اختیاری ادرار

مزایای دیگر فمی لیفت چیست؟

درکنار درمان بی اختیاری ادراری، فمی لیفت مزایای دیگری هم دارد. نشان داده شده که به تنگ کردن واژن کمک کرده، و باعث جوان تر شدن و بهبود تجارب جنسی شده. بسیاری از خانم ها بعد از این درمان احساس عزت نفس بیشتری داشته اند. لابریکیشن واژن افزایش یافته و این تاثیر درمان را نشان می دهد. علاو براین، این لابریکیشن برای سلامت واژن ضروریست، از عفونت پیشگیری کرده و بالانس PH را تنظیم می کند.

کاندیده خوبی برای این کار هستید؟

عوارض این روش چون جزیی ست، ترشح کمتری هم دارد. با این حال، زمان زیادی برای بهبودی تان هم نمی گیرد. برای خانم هایی که کارشان زیاد است، به بهبودی آن ها کمک می شود. پس اگر از بی اختیاری ادراری رنج می برید، روش تاثیرگذاری برای درمان است. درنتیجه با این مشکل می توانید کاندیدای خوبی برای فمی لیفت باشید. درنهایت روشی غیرجراحیست که به جوانسازی واژن کمک می کند. و بسیار عالیست.