آیا از روش ULTRA FEMME 360 برای جوانسازی واژن استفاده می شود؟

روش CO2 Lift-V چیست
آیا روش CO2 Lift-V به سفت شدن واژن کمک می کند؟
دی ۲۸, ۱۳۹۹
Download wolf run slots free download Jackpot Industry
بهمن ۱۱, ۱۳۹۹

آیا از روش ULTRA FEMME 360 برای جوانسازی واژن استفاده می شود؟

روش ULTRA FEMME 360 چیست؟

روش ULTRA FEMME 360 چیست؟

از ULTRA FEMME 360 چه می دانید؟

روش ULTRA FEMME 360 چیست؟

در بحث جوانسازی واژن روش های مختلفی شامل لیزر واژن، لیزر خشکی واژن، لیزر جوانسازی واژن از جمله لابیاپلاستی یا واژینوپلاستی می باشد. حال می خواهیم به یک روش جدید دیگری بپردازیم، ULTRA FEMME 360. که البته دانستن آن خالی از لطف نیست.

پس با ما و جراح و متخصص زنان همراه شوید و ادامه را بخوانید.

فقط هشت دقیقه برای بالابردن اعتماد به نفس و نزدیکی می برد!

حتما شما هم دنبال بهبود سلامت، راحتی، رضایت، و نیز ظاهرتان با نزدیک فرد زندگی تان هستید! آن هم بدون جراحی ، درسته؟ متخصص زنان و کلینیک لیزر زنان هم درواقع یک روش جدید به نام ULTRA FEMME 360 را معرفی می کند. این روش تکنولوژی leading-edge بوده و بسیار تاثیرگذار است. بدون درد، درمانی غیر تهاجمی برای نواحی واژینال و ولوار می باشد. و تنها ۸ دقیقه طول می کشد!

روش ULTRA FEMME 360 چیست؟

سفت تر، جذاب تر و روشی برای تغییر زندگی تان.

این دستگاه ULTRA FEMME 360 یک مقیاس اندازه گیری دقیق برای انرژی رادیوفرکانسی دارد، که به بافت های عمقی می تابد. بدون اینکه به بافت های اطراف اسیبی وارد کند. همه چیزی که حس می کنید، یک حس گرمای راحتی ست. دوره ریکاوری ندارد ـ ممکن است حتی همان روز به فعالیت های روزانه برگردد و از سر بگیرد. عوارض آن خفیف می باشد، حتی اگر هم داشته باشد، چندساعته حل می شود.

با بالابردن میزان دمای بافت، درمان به این شکل رخ می دهد که جریان خون و ریمدلینگ کلاژن تحریک می شوند. بافت های داخلی و خارجی سفت می شوند و لابریکیشن طبیعی آن اتفاق می افتد. بسیاری از خانم ها بعد از اولین جلسه بهبودی رو حس می کنند. معمولا یک سری از سه نوع درمان (یک بار در هفته) برای جوانسازی و تکمیل آن توصیه می شود.