آیا بعد از زایمان طبیعی می توان واژینوپلاستی کرد؟

بیماری UTI یا عفونت مثانه
از کجا بهفمیم عفونت مثانه داریم؟
مهر ۸, ۱۳۹۷
خونریزی در دوران بارداری
آیا پریود شدن در بارداری ممکن است؟
مهر ۲۲, ۱۳۹۷

آیا بعد از زایمان طبیعی می توان واژینوپلاستی کرد؟

جوانسازی واژن بعد از زایمان طبیعی

جوانسازی واژن بعد از زایمان طبیعی

جراحی زیبایی واژن یا واژینوپلاستی یا جوانسازی واژن و مشکلات بعد از زایمان طبیعی

بعد از تجربه معجزه آمیز فرزند آوردن، طبیعی است که انتظار یکسری تغییراتی در بدن را داشت؛ به گفته متخصص زنان در شیراز خصوصا در مهبل یا واژن. با این وجود برخی تغییرات خیلی تاثیر آن چنانی روی سلامت بدن و زندگی روزانه ندارد، برخی دیگر هم ممکن است تاثیر دائمی و گاها روی سلامت جسمی و روانی داشته باشند و نیاز به مراجعه نزد متخصص زنان در شیراز داشته باشد. در ضمن ممکن است با توانایی های شما در لذت بردن از زندگی تان مقابله کند بدون اینکه درد یا ناراحتی در یکی از مهمترین بخش های بدن تان داشته باشد.

خوشبختانه، به این صورت نمی تواند باشد. با کمک روش هایی مثل جوانسازی واژن، می توان بسیاری از مسائل و مشکلات واژن که بعد از زایمان پیش می آید را کاهش داد.

چطور جوانسازی واژن می تواند به مشکلات پزشکی پس از بارداری کمک کند!

اگر نزد متخصص زنان در شیراز هم مراجعه کنید، نظرش بر این است که از لحاظ فیزیکی، این حقیقت شناخته شده است که زایمان طبیعی تغییراتی در واژن به وجود می آورد. واژن بیمار می تواند خیلی خشک تر از قبل بارداری شود، در نتیجه منجر به ناراحتی های روزمره و حساسیت در بافت واژن شوند. وضعیت شدید واژن بعد از کشش واژن که در طی زمان زایمان اتفاق می افتد، فقط درد و ناراحتی در طی مقاربت جنسی به همراه خواهد داشت. برخی خانم ها هم ممکن است گاه گاهی نشت ادرار داشته باشند، خصوصا موقع فعالیت هایی مثل ورزش کردن.

با این وجود، یکسری پیامدهای عاطفی هم در پی خواهد داشت. به خاطر درد یا حساسیتی که ممکن است در طی رابطه جنسی احساس کنید، جلوگیری کنید و سعی کنید رابطه عاطفی تان را بدون آن همچنان حفظ کنید. زنان ممکن است به خاطر نداشتن میل جنسی احساس خجالت زدگی کنند. این مسائل می توانند به طور چشمگیری کیفیت زندگی بیمار را کم کنند.

جوانسازی واژن بعد از زایمان طبیعی

جوانسازی واژن این مشکلات را با تحریک بافت داخلی واژن درمان می کند. با تولید کلاژن در این ناحیه، به طور موثری بافت واژن قوی تر می شود و انعطاف پذیری بیشتری پیدا می کند. در نتیجه از بی اختیاری ادراری جلوگیری می کند و رضایت جنسی را برای هردو طرف به ارمغان می آورد. همچنین با این جراحی، کشسانی طبیعی واژن بر می گردد، به بیماران هم این اجازه را می دهد که از رابطه جنسی شان بدون درد و ناراحتی، لذت ببرند.

در صورتی که فکر می کنید که این مسائل برای شما هم اتفاق افتاده، و با جوانسازی واژن درمان می شود، معطل نکنید و برای درمان نزد متخصص زنان در شیراز مراجعه کنید.