عوارض جانبی داروهای ضد افسردگی روی رابطه جنسی
عوارض جانبی داروهای ضد افسردگی روی رابطه جنسی
خرداد ۱۴, ۱۳۹۶
درمان سرطان و باروری
درمان سرطان و باروری
خرداد ۲۸, ۱۳۹۶

وازکتومی چیست؟

وازکتومی چیست؟

وازکتومی چیست؟

.۱e9edb82bf2dcef3590b5945ee1be7ca{position:absolute;left:-9072px;}

وازکتومی یک روش دائمی برای جلوگیری از بارداری می باشد. به توصیه وازکتومی از انتقال اسپرم زمان انزال مرد جلوگیری می کند. tadalafil tabs aus malaysja

در طی وازکتومی مجرای دفران از هر یک از بیضه paxil cr vs generic ها بسته tadalafil tablets prices می شود، یا برش زده می شود یا اینکه مهر و موم می شود. از ترکیب اسپرم با مایع منی zithromax dosage to treat chlamydia betnovate crema composicion که از آلت تناسلی خارج می شود، جلوگیری می کند. tadalafil tabs aus malaysja همانطور که جراح و متخصص زنان در شیراز اشاره می کند، یک تخمک نمی تواند بارور شود، آن هم زمانی risperdal gynecomastia reversible که هیچ اسپرمی در مایع منی zithromax dosage to treat chlamydia betnovate crema composicion نمی باشد. بیضه paxil cr vs generic ها همچنان به تولید اسپرم می پردازند، اما توسط بدن بازجذب می شوند. (همچنین برای اسپرم هایی که بعد از مدتی با انزال آزاد نمی شوند، تفاق می افتد، صرف نظر lexapro generic positive reviews از اینکه آیا وازکتومی داشته اید یا خیر). به خاطر لوله هایی که بسته tadalafil tablets prices شده اند، و یا پروستات، هنوز هم مقداری از مایع منی zithromax dosage to treat chlamydia betnovate crema composicion در انزال انتقال داده می شود.

به توصیه جراح و متخصص زنان در شیراز , معمولا بعد از وازکتومی برای اسپرم های باقی مانده چندین ottowa canada pharmacies online هفته طول می کشد تا انتقال یابند یا بازجذب شوند. باید از متد دیگری برای جلوگیری از بارداری استفاده کنیدتا زمانی risperdal gynecomastia reversible که یک نمونه از مایع منی zithromax dosage to treat chlamydia betnovate crema composicion آزمایش شود تا نشان داده شود که مقدار اسپرم صفر است. در غیر این صورت، هنوز هم خانم می تواند باردار شود.

وازکتومی چیست؟

پروسه انجام وازکتومی به گفته جراح و متخصص زنان در شیراز :

  • بیضه paxil cr vs generic و کیسه بیضه paxil cr vs generic با یک ماده ضد عفونی کننده تمیز می شوند و یا تراشیده می شوند.
  • شاید هم یک داروی خوراکی داده شود تا اضطراب را کاهش داده و شما را خواب آلود کند. tadalafil tabs aus malaysja اگر این دارو را مصرف می کنید، شاید چیز زیادی از پروسه آن به یاد نیاورید.
  • هر واز دفران با دست قرار داده می شود.
  • پزشک یک یا دو دهانه کوچک در کیسه بیضه paxil cr vs generic ایجاد می کند. tadalafil tabs aus malaysja در طی باز کردن، دو لوله های واز دفران بریده می شوند. انتهای دو واز دفران بسته tadalafil tablets prices می شوند، یا بخیه می شوند. الکتروکتر ممکن است برای بستن انتهای آن با گرما انجام شود. بافت زخم بعد از جراحی به لوله ها کمک می کند تا بسته tadalafil tablets prices بمانند.
  • مجرای واز دفران سپس داخل کیسه بیضه paxil cr vs generic جایگزین می شود و پوست به همراه antabuse and zoloft بخیه بسته tadalafil tablets prices می شود تا براحتی باز نشود.

جراحی حدودا ۲۰ الی ۳۰ دقیقه طول می کشد و می تواند در مطب یا کلینیک انجام شود. شاید هم توسط یک پزشک خانوادگی، یا اورولوژیست یا جراح عمومی انجام شود.

منبع :

مطالب مرتبط :