آیا درمان‌های غیرجراحی واژن مؤثر هستند؟
آیا درمان‌های غیرجراحی واژن مؤثر هستند؟
شهریور ۶, ۱۴۰۱
درمان های جوانسازی واژن چه مواردی را می توانند درمان کنند؟
درمان های جوانسازی واژن چه مواردی را می توانند درمان کنند؟
شهریور ۲۰, ۱۴۰۱

چه نوع درمان هایی برای واژن موجود است؟

چه نوع درمان هایی برای واژن موجود است؟

چه نوع درمان هایی برای واژن موجود است؟

طبق گفته جراح و متخصص زنان در شیراز، هر ساله بسیاری هستند که این روش ها را انجام می دهند.

درمان‌های واژینال تا حد زیادی به دلیل مؤثر بودنش بسیار محبوب شده است. گزینه های مختلف زیادی وجود دارد، اما معمولا درمان جوانسازی واژن با لیزر توسط متخصص پیشنهاد می شود. این می تواند مزایای زیادی را برای نامزدهای این روش فراهم کند که منجر به نتایج طولانی مدتی می شود و اعتماد به نفس را افزایش می دهد.

از لیزر واژینال چه می دانید؟

لیزر واژینال یکی از نوآورانه ترین روش های موجود بوده که در سال های اخیر وارد دنیای جراحی شده است.

این یک فناوری لیزری ست که بعنوان راهی بسیار موثر برای درمان بسیاری از نگرانی های زنانه ارائه می شوند. با بهره گیری از فناوری C02، لیزرهای واژینال نتایج چشمگیری را در مدت زمان بسیار کوتاهی ارائه می دهد. این فناوری با استفاده از لیزرهای CO2 فرکشنال برای انتقال حرارت عمیق به سلول های واژن کار می کند. به نوبه خود، این فرآیند با گرمایش سلول ها، آن ها را تشویق می کند تا کلاژن و الاستین بیشتری تولید کنند. از این رو، می تواند منجر به سفت شدن واژن شود، در حالی که باعث بسیاری از مزایای سلامتی زنانه را بدنبال دارد.

این فرآیند حدود نیم ساعت طول می کشد و با استفاده از یک هندپیس باریک که در دهانه واژن قرار می گیرد، تحویل داده می شود. هنگامی که این فرایند کامل شد، هندپیس انرژی لیزری را به بافت‌های اطراف می‌رساند که سلول‌ها را گرم می‌کند.

چه نوع درمان هایی برای واژن موجود است؟

فواید جوانسازی واژن با لیزر چیست؟!

فواید این درمان بسیار زیاد است و متخصص زنان بیماران خوشحال بسیاری را دیده است که مطب خود را ترک می کنند.

در درجه اول، کاندیداها پس از جلسات درمانی، شاهد بهبود تنگی واژن خواهند بود. به نوبه خود، این می تواند منجر به مزایای بیشتری شود که بر سلامت جسمی و عاطفی شما تأثیر می گذارد. واژن سفت تر زندگی جنسی شما را بهبود می بخشد و باعث می شود یک بار دیگر احساس جوانی کنید. همچنین می تواند به کنترل مثانه کمک کند و جوانسازی واژن را به درمانی مناسب برای افراد مبتلا به بی اختیاری ادرار استرسی خفیف تا متوسط ​​تبدیل کند.

جوانسازی واژن با لیزر آنجلا همچنین با بهبود روانکاری واژن مرتبط است.

با افزایش سن بسیاری از زنان، واژن خشک می شود و تولید روان کننده طبیعی خود را متوقف می کند. به دنبال این لیزر درمانی، واژن شروع به تولید روانکاری بیشتری می کند و خشکی دیگر احساس نمی شود. باز هم، این امر زندگی جنسی شما را بهبود می بخشد، اما می تواند به پیشگیری از بیماری های واژن و بهبود سلامت واژن نیز کمک کند.

یکی دیگر از مزایای عالی آن این است که ۱۰۰٪ غیر جراحی است.

بنابراین، هیچ جای زخم، درد و خونریزی وجود ندارد. همچنین در مقایسه با انواع جراحی جوانسازی واژن، کمترین عوارض جانبی را نشان می دهد.