فواید یک رابطه جنسی چه می باشد؟

بیماری هایی که زنان از آن ها رنج می برند
خانم ها از مشکلاتی رنج می برند؟
آذر ۲۰, ۱۳۹۵
سنجد برای دوران بارداری مفید است
فواید سنجد برای زنان در دوران بارداری
آذر ۲۲, ۱۳۹۵

فواید یک رابطه جنسی چه می باشد؟

درمان ویار حاملگی به گفته جراح و متخصص زنان در شیراز

درمان ویار حاملگی به گفته جراح و متخصص زنان در شیراز

از مزایای رابطه جنسی بدانید!

به گفته جراح و متخصص زنان در شیراز که اشاره دارد داشتن روابط جنسی نه تنها شما را به شریک زندگی تان نزدیک کرده، که روابطی محکم تر به شما خواهد داد.

اولین مورد که جراح و متخصص زنان در شیراز بر آن تاکید دارد، استرس کمتر می باشد که از طریق رابطه جنسی ممکن می باشد. مطالعات نشان داده است که اگر فرد در طی هفته حداقل یک بار رابطه جنسی داشته باشد، بر روی استرسش بهتر می تواند مدیریت کند. اگر بیشتر از دوبار باشد که خیلی شرایط بهتری ایجاد خواهد کرد. بخاطر اندورفین و اکسی توسینی است که در بدن ترشح می شود.

از دیگر فواید رابطه جنسی به گفته جراح و متخصص زنان در شیراز خواب بهتر می باشد. در واقع با تولید هورمون پرولاکتین خواب راحت تری خواهید داشت. البته این هورمون در زمان خواب تولید می شود که به میزان کیفیت رابطه جنسی تان بستگی دارد.

فواید یک رابطه جنسی سالم از نظر جراح و متخصص زنان در شیراز

اگر هم سردرد دارید، بهتر است رابطه جنسی داشته باشید که باعث کاهش درد و تسکین آن می شود. در واقع با اندورفینی که بعد از ارگاسم تریح می شود شباهت به مورفین دارد که درد را از بین می برد.

سرماخوردگی کمتری با رابطه جنسی با کیفیت داشته باشید. در واقغ با تولید یک آنتی بادی به نام ایمونوگلوبین در بدن تولید می شود که در مقابل سرماخوردگی و آنفولانزا بسیار عالی عمل می کند. سیستم ایمنی بدن را قوی تز کرده و بدن در مقابل بیماری های ساد از جمله سرماخوردگی حس بهتری خواهد داشت.

یک قاعدگی آسان با رابطه جنسی داشته باشید. زمانی که زن به ارگاسم می رسد، ترکیباتی در بدن ترشح می شود که مسبب انقباض بیشتر رحم و خروج سریعتر خون و بافت از رحم می شود که در نتیجه قاعدگی زودتری دارید و در زمان کمتری هم تمام می شود. حتی بیماری آندومتریوز را نیز کاهش می دهد. .

یک قلب سالم داشته باشید. به خاطر اینکه روابط جنسی باعث سوزاندان کالری می شود، و نیز درگیر شدن عضلات شکم، ران و حتی لب ها، همه باعث می شوند تا عرق بریزید و اینگونه همانند یک تمرین متوسط روی تردمیل، در نهایت قلب سالمی هدیه خواهید گرفت.