لیفت CO2 واژن چه مزایایی دارد؟

درمان پری منوپوز
آیا پری منوپوز با لیزر درمان می شود؟
اسفند ۱۰, ۱۳۹۹
درمان شلی واژن با هایفو
آیا شلی واژن را می توان با هایفو درمان کرد؟
اسفند ۲۴, ۱۳۹۹

لیفت CO2 واژن چه مزایایی دارد؟

لیفت CO2 واژن

لیفت CO2 واژن

مزایای جوانسازی واژن با لیفت CO2

اینکه یک زن باشید تجربه بسیار زیباییست.

اما ممکن است چالش برانگیز باشد. سن تان که بالاتر می رود، بخش هایی از بدن تان رو به استراحت کردن می روند. شامل واژن. مشکلات واژینال بسیاری هستند مثل کشیدگی دیواره واژن، شل شدن پوست آن، کاهش میزان لذت جنسی، که همه این ها با بالارفتن سن طبیعیست. اما نیازی به نگرانی یا خجالت زدگی نیست؛ چون راه حل هایی برای شما داریم.

مزایای لیزر جوانسازی واژن یا لیفت CO2

افزایش میزان لذت جنسی

جوانسازی واژن باعث سفت شدن واژن می شود. که تحریک جنسی را بالا می برد و به شما اجازه می دهد ارگاسم و لذت جنسی بالاتری داشته باشید. به طور سریع و چشمگیری زندگی جنسی تان را بهبود می بخشد.

ظاهر واژن را بهبود می بخشد

در برخی موارد، بافت های نرم واژن به سمت لابیا و بالای آن بیرون می زند. جوانسازی واژن به شما کمک می کند که ظاهر واژن جوان تر شده و با از بین بردن بافت اضافی، کانتور پیدا کند.

بالارفتن میزان اعتماد به نفس

احساس نارضایتی از ظاهر واژن به طور چشمگیری روی عزت نفس تان هم تاثیر می گذارد. جوانسازی واژن به شما در بازگرداندن اعتماد به نفس تان بسیار کمک می کند. بهبودی در عزت نفس تان دیده می شود و روی زندگی جنسی تان تاثیر می گذارد.

نشت ادرار به طور غیرارادی، نیز بهبود می یابد

که یک مشکل رایج بین خانم ها بعد از زایمان می باشد؛ بخاطر شل شدن واژن. ممکن است بخاطر بالارفتن سن هم باشد. شلی واژن باعث می شود ادرار در مثانه خوب نگه داشته نشو، و همین باعث نشت ادرار می شود. خصوصا با فعالیت های سنگین. با این حال، جوانسازی واژن می تواند به حل این مشکل کمک کند.

لیفت CO2 واژن

نیازی به روش های جراحی نیست.

جوانسازی واژن با یک روش جراحی می تواند همانند روش های غیرجراحی انجام گیرد. روش های جراحی مثل واژینوپلاستی که زمان می برد تا ریکاور شوند. این درحالیست که در جوانسازی واژن به روش های غیرجراحی اینطور نیست. روش لیفت CO2 بهترین گزینه می باشد. پزشکان این روش را بین ۱۰ تا ۱۵ جلسه درمانی پیشنهاد می دهند. برای اینکه اثر طولانی داشته باشد.

ایمن و ساده است.

روش های درمانی غیرجراحی واژینال ایمن و ساده است. روش لیفت CO2 5 جلسه درمانی و ۴ اپلیکیتور دارد که بصورت خصوصی در خانه تان هم می تواند انجام گیرد.

سلامت کلی بدن تان را به همراه دارد.

خشکی واژن مشکل رایجی ست که بسیاری از زنان با آن روبرو می شوند. منجر به خارش، راش، تورم در واژن می شود. با این روش لیفت CO2 و جوانسازی می توان حس بهتری به واژن داد. همچنین لابریکیشن آن بهبود می یابد.

هیچ عارضه جانبی هم ندارد.

لیفت CO2 یک روش غیرجراحیست. پس هیچ عارضه ای طبیعتا بعد از آن نخواهید دید. زمان کمی هم می برد که نتایج آن را ببینید. سریع به کارهای روزانه تان برمیگردید.