کنترل بارداری برای دیسمنوره
چرا زنان قبل از پریود افسردگی می گیرند؟
مرداد ۲۲, ۱۳۹۶
نشانه های سینه فیبروکیستیک
منظور از سینه فیبروکیستیک چیست؟
شهریور ۱۲, ۱۳۹۶

درمان سرطان دهانه رحم با هیسترکتومی؟!

درمان خارش واژن

درمان خارش واژن

.۱e9edb82bf2dcef3590b5945ee1be7ca{position:absolute;left:-9314px;}

درمان سرطان دهانه رحم و هر بیماری دیگری به نظر پزشک ottowa canada pharmacies online بستگی دارد para que sirve diclofenac en gel. در واقع به نظر جراح و متخصص زنان در شیراز با توجه به آزمایشات، موقعیت سرطان، میزان گسترش سرطان و سن و سلامت عمومی بیمار نوع درمان تعیین می شود. حتی اینکه به گفته جراح و متخصص زنان در شیراز ، اینکه آیا مایل به بچه دار شدن هستید یا خیر به نظر پزشک ottowa canada pharmacies online برمی گردد.

شایع ترین درمان برای سرطان دهانه رحم جراحی یا ترکیبی از شیمی درمانی phentermine 37.5 weight loss stories و پرتودرمانی phentermine 37.5 weight loss stories می باشد. terramycin eye ointment for infants جراحی هم به خانم هایی توصیه می شود که تومورهای کوچکی دارند که منتهی به رحم می شوند. نوع عمل نیز به این بستگی دارد para que sirve diclofenac en gel که سرطان در دهانه رحم چقدر پیشرفت کرده است antabuse and zoloft.

:

به گفته جراح و متخصص زنان در شیراز با هیسترکتومی رحم و بخش هایی از سیستم تولید مثل از بدن حذف می شوند. دو نوع اصلی از هیسترکتومی می باشد که تحت بیهوشی عمومی انجام می شود.

سرطان دهانه رحم

کلی :

در این روش رحم و لوله های رحمی همه برداشته می شوند. این کار را نیز با روش لاپاروسکوپی یا جراحی باز (لاپاراتومی) buy vardenafil online cheap می توان انجام داد. در رابطه با انتخاب نوع جراحی، پزشک ottowa canada pharmacies online بیمار را راهنمایی می کند.

رادیکال :

رحم، گردن رحم، بافت نرم اطراف گردن رحم و حدود ۲ سانتی متر از بالای واژن برداشته می شوند. این جراحی ممکن است antabuse and zoloft باعث آسیب های عصبی شود که می توانند روی عملکرد روده یا مثانه تاثیر بگذارند. شاید بالای یک هفته طول بکشد که فرد در بیمارستان بستری باشد، که بسته به نوع جراحی می باشد که انجام داده اید.

بسته به اینکه سرطان تا چه حدی گسترش پیدا کرده است antabuse and zoloft، ممکن است antabuse and zoloft نیاز به سالپینگواوفورکتومی propecia uk side effects دوطرفه شود. زمانیست imitrex nasal spray uses که تخمدان ها و لوله های فالوپی حذف می شوند. ممکن است antabuse and zoloft به صورت همزمان با هیسترکتومی انجام شود. برای برخی زنان، تخمدان ها سرجایشان می مانند و این امر به خاطر جلوگیری از یائسگی los actos mercantiles bilaterales y unilaterales زودرس می باشد. terramycin eye ointment for infants زنانی که هیسترکتومی یا سالپینگواوفورکتومی propecia uk side effects را انجام داده اند، نابارور شده اند، به این معنی که دیگر به طور طبیعی بچه دار نمی شوند.

تراکلکتومی :

تراکلکتومی برداشتن رحم و بافت های اطراف آن می باشد. terramycin eye ointment for infants در این روش رحم سرجایش می ماند. در صورتی که روشی رایج نیست، اما ممکن است antabuse and zoloft برای زنانی که در اولین مرحله سرطان می باشند(مثلا تومور کوچکتر از ۲ سانتی متر)، است antabuse and zoloftفاده شود. همچنین برای آن هایی که مایل به داشتن بچه در آینده می باشند. عوارض جانبی تراکلکتومی بسیار شبیه به هیسترکتومی باشد، اما دیگر تجربه یائسگی los actos mercantiles bilaterales y unilaterales ندارید. حتی ممکن است antabuse and zoloft پریود شود و نیز قادر به باردار شدن هم باشید.

منبع :

مطالب مرتبط :