آیا روش CO2 Lift-V به سفت شدن واژن کمک می کند؟

درمورد عمل clitoral hood چه می دانید؟
دی ۲۱, ۱۳۹۹
روش ULTRA FEMME 360 چیست؟
آیا از روش ULTRA FEMME 360 برای جوانسازی واژن استفاده می شود؟
بهمن ۵, ۱۳۹۹

آیا روش CO2 Lift-V به سفت شدن واژن کمک می کند؟

روش CO2 Lift-V چیست

روش CO2 Lift-V چیست

روش CO2 Lift-V چیست ؟ برای چه مشکلات زنانی خوب است؟

آیا به سفت شدن دیواره واژن کمکی می کند؟ 

آیا شل شدگی دیواره واژن را درمان می کند؟ 

لیفت CO2 LIFT-V به عنوان یک درمان موضعی

پیری که رخ می دهد، در تمام اعضای بدن تاثیرش را می گذارد، و در واژن این خانم ها هم از این قاعده مستثنی نیست. هرچه سن بالاتر می رود، یا زایمان هایی که دارید، واژن می تواند لیفت داده شود، و با پوست شلی که ایجاد شده، روی رضایت جنسی شما تاثیر خوبی نخواهد داشت. بلکه باعث نشت ادرار غیرارادی، خجالت و عزت نفس پایین می شود. خوشبختانه چندین فناوری غیرتهاجمی برای سفت شدن وازن هست. EsthetixMD در Bend یا اضافه کردن روش CO2 Lift-V برای جوانسازی واژن زنان. که می توانند آن را به مجموعه لگن درمانی شان اضافه کنند.

روش CO2 Lift-V چطور کار می کند ؟

روش CO2 Lift-V یک درمان غیرتهاجمی، و غیرجراحی ست برای سفت کردن واژن که قدرت کربوکسی تراپی، یا کربن دی اکسید را دارد. یک روش درمانی موضعی که در نزدیکی خانه تان هم می توانید انجام دهید. بنابراین مجبور نیستید برای یک روش جراحی بستری شوید یا دردسر بکشید.

روش درمانی CO2 Lift-V با ژل کربوکسی انجاشده که درناحیه واژینال کربن دی اکسید لوکالیزه می شود. زمانی که انجام شد، بدن حس کمبود اکسیژن در این ناحیه دارد، و جریان خون در این ناحیه افزایش می یابد. با تحریک و منبع مغذی اکسیژن صورت می گیرد. همین به بازیابی و ترمیم بافت ها کمک می کند؛ خصوصا برای مشکلاتی مثل :

روش CO2 Lift-V چیست

  • شل شدن پوست واژن
  • شل شدن دیواره های واژن
  • خشکی واژن
  • لیکن اسکلروسوس

درضمن دستورالعمل هایی برای این روش داده می شود که با اطمینان در خانه استفاده کنید. بسیاری از بیماران تنها پس از یک بار استفاده متوجه نتایج می شوند. هیچ عارضه جانبی ندارد و می توان بالافاصله پس از استفاده، فعالیت های روزمره را از سر گرفت.