درمورد عمل clitoral hood چه می دانید؟

روش لیزر V-lase
لیفت پوست واژن چطور انجام می شود؟
دی ۱۴, ۱۳۹۹
روش CO2 Lift-V چیست
آیا روش CO2 Lift-V به سفت شدن واژن کمک می کند؟
دی ۲۸, ۱۳۹۹

درمورد عمل clitoral hood چه می دانید؟

عمل کاهش clitoral hood در زنان

تیم جراحی زیبایی زنان اینطور بیان دارد که طیف وسیعی از گزینه های جراحی برای زنان و مردان برای اینکه به بهترین شکل باشند، و حس خوبی داشته باشند هست.

زنانی که رضایت جنسی از رابطه خود ندارند، می توانند با جراح و متخصص زنان در شیراز مشورت کرده و برای اطلاعات بیشتر می توانند برای انجام کاهش اندازه clitoral hood اقدام کنند.

حالا clitoral hood چیست؟

منظور از clitoral hood قسمتی از آلت تناسلی زنان است که شامل بافت های تاخورده روی هم است، و در ناحیه لابیای واژن می باشد. این قسمت کلیتوریس را پوشش می دهد. کلیتوریس مسئول به ارگاسم رسیدن خانم هاست. اگر پوست اضافه و بافت های اضافه کلیتوریس را پوشش می دهند، ممکن است برای زنان در رسیدن به رضایت جنسی شان از رابطه سخت تر شود. علاوه براین، ممکن است روی ظاهر کلی ژنیتال تاثیر بگذارد. همین باعث می شود خانمی احساس شرمساری یا ناراحتی کند.

clitoral hood

عمل کاهش میزان clitoral hood چیست؟

همانطور که گفتیم بعد از مشاوره با متخصص زنان، دررابطه با راه حل های موجود برای این مشکل سوالاتی مطرح می شود. درطی انجام این عمل، بافت اضافی برداشته شده و بخیه زده می شود. درنتیجه یک ظاهر دلپذیرتر را برای فرد از ژنیتالش به همراه خواهد داشت. این بافت اضافه ای که برداشته می شود، درضمن به بهبود ارگاسم خانم ها در تحریک کلیتورال کمک می کند. درضمن بهبودی سریعی در اعتماد به نفس آن ها و رضایت جنسی شان خواهد داشت.

چه کسانی برای انجام عمل clitoral hood مناسبند؟

هر خانم بزرگسالی که با این بافت اضافه متولد می شود، بعد از مدتی برای بالابردن اعتمادبه نفس و حساسیت هایش مراجعه می کند. این درمان یک روش جراحیست، پس باید سلامت کلی بدن تان تضمین شده باشد. به همین دلیل برای اطمینان از بهبودی بعد از جراحی، خانم ها نیاز به یکسری دستورالعمل های بعد از جراحی دارند. شامل عدم داشتن رابطه جنسی تا یک مدتی بعد از عمل. باید محل جراحی تمیز نگه داشته شود و هیچ خطر عفونتی برای آن نباشد. همیشه نگرانی از بابت روش های جراحی هست پس باید در این مورد با احتیاط عمل کرد.