لیفت پوست واژن چطور انجام می شود؟

جوانسازی واژن
سوالات رایجی که درباره جوانسازی واژن دارید!
دی ۷, ۱۳۹۹
درمورد عمل clitoral hood چه می دانید؟
دی ۲۱, ۱۳۹۹

لیفت پوست واژن چطور انجام می شود؟

روش لیزر V-lase

روش لیزر V-lase

لیفت پوست واژن یا بعبارتی یک فیس لیفت وازن با روش V-lase

روش V-lase قبلا هم به آن اشاره کردیم، یک روشی ست که مسائل بسیاری شامل ناحیه واژن را حل می کند.

بسیاری از خانم هایی که این مشکلات را دارند، به همراه خشکی، آتروفی واژن و شلی واژن، عفونت های مکرر و بی اختیاری ادراری خفیف، V-lase یا لیزر واژن در شیراز به ساکنین آن ها پیشنهاد می شود. یک روش غیرتهاجمی که کاملا واکنش پذیر بوده و حس بهتری به فرد می دهد.

چه کسانی می توانند برای روش V-lase اقدام کنند؟

کسانی که برای انجام روش V-lase مناسبند، معمولا زنانی هستند که بین سنین ۲۰ تا ۷۰سالگی می باشند. اما مینگین بیماران بیمارانی هم که در سنین ۴۰،۵۰ و ۶۰سالگی شان هستند، می توانند از این روش بهره ببرند. V-lase برای هرخانمی که نشت ادرار دارد یا حس می کند که دچار شلی واژن شده، معمولا علتش برمی گردد به زایمانی که داشته. اما بیماری های دیگر هم می تواند شامل شود، مثلا خشکی واژینال که در دوران یائسگی رخ می دهد.

همه این شرایط و بیماری ها، بخاطر بالارفتن سن، زایمان و یائسگی می باشدکه با کمک V-lase می توان آن ها را حل کرد.

V-lase یک تکنیک لیزر است که بافت های واژن را گرم می کند، که رشد نهایی عروق خونی را تحریک کرده و باعث حمایت رشد بافت می شود. در عوض، همین باعث افزایش ضخامت و یا عروق بافت می شود. درادامه می توان به یک ظاهر دلخواه رسید و خط واژینال دچار ضخامت بیشتری شده و بیشتر آبرسانی می شود.

مزایای V-lase بر روش های دیگر، تکنیک لیزر است. برخی از این گزینه ها از امواج رادیویی استفاده می کنند که همیشه قابل پیش بینی نیست. اما در عین حال لیزر قابل پیش بینی تر است و با گرما کار می کند. مزیت دیگر این لیزرها non-ablative بودن آن هاست. به این معنا که بافت را نمی سوزاند. تکنولوژی های دیگری هم هستند که بافت را می سوزانند. پس به اندازه لیزر ایمن نیستند و مقدمات عفونت را فراهم می کنند، یا اسکار و قطعا این روش را نمی خواهیم. چیزی را می خواهیم که بدون درد باشد و بیمار نتیجه بگیرد.

روش لیزر V-lase

روش V-lase چند جلسه باید انجام شود تا نتیجه گرفت؟

باید ۳ جلسه درمان طی شود که هرکدام ۲۰ دقیقه طول می کشد. هیچ نیازی به ریکاوری هم ندارد. فقط توصیه می شود در سال یکی دوبار دیگر تکرار شود.

این روش چون non-ablative هست و سوختن ندارد، پرطرفدار است. چون فقط بافت عمقی را گرم می کند و باعث تحریک آن می شود، هیچ نتیجه سریعی نمی گیرید. اما در لیزر عروق خونی و بافت ها تحریک به رشد شده و مخاط واژن ضخیم شده و شروع به واکنش می کنند. مقداری زمان می برد و بخاطر همین سه جلسه درمانی نیاز دارد. طی دو سه ماه نتیجه کامل را می توانید ببینید.