سوالات رایجی که درباره جوانسازی واژن دارید!

روش های جوانسازی واژن
انواع روش های جوانسازی واژن چیست؟
آذر ۳۰, ۱۳۹۹
روش لیزر V-lase
لیفت پوست واژن چطور انجام می شود؟
دی ۱۴, ۱۳۹۹

سوالات رایجی که درباره جوانسازی واژن دارید!

جوانسازی واژن

جوانسازی واژن

جوانسازی واژن با V-Lase و سوالات رایج شما درباره این روش

جوانسازی واژن به روش های مختلفی می تواند انجام گیرد.

از این رو ممکن است برای افراد متقاضی این روش سوالات بسیار و متعددی ایجاد کند. اگر به دنبال یکی از روش های جوانسازی هستید، و هنوزنمی دانید و سوالاتی در این باره برایتان ابهام ایجاد کرده، کافیست در این مطلب وقت گذاشته و هماراه شوید.

با افزایش سن هم طبعیست که در هر شخصی به شکل مختلفی تغییراتی شکل می گیرد. خانم ها اما تغییرات مشابهی را تقریبا تجربه می کنند. حداقل در برخی چیزها! مثلا اشاره ای کنیمف چیزی که نگرانش بیشتر هستند، مشکلات کنترل مثانه ات. خصوصا در زندگی روزانه که می تواند خلل برای آن ها ایجاد کند. مثلا با یک عطسه ممکن است نگران این موضوع باشند که بعدش چه می شود. برای همین راه حل درمانی برایتان داریم که می تواند در این مورد کمک کند.

تکنیک های جوانسازی واژن مثل V-lase درحال حاضر رایج تر هم شده! زنانی که چنین گزینه ای را انتخاب می کنند می توانند برگردند به خصوصی ترین بخش زندگی شان. حداقل زندگی کردن و گذراندن با این مشکل خیلی هم عادی نیست. پس باید فکر درمان بود.

چه مشکلاتی می توانند با جوانسازی واژن درمان شوند؟

  • درد و ناراحتی در حین رابطه جنسی
  • عدم لابریکیشن یا روان بودن طبیعی
  • عدم حساسیت در طی رابطه جنسی
  • التهاب واژن
  • نشت مثانه

جوانسازی واژن

چقدر زمان می برد این روش جوانسازی واژن با لیزر انجام شود؟

روش V-lase را به خاطر نتایج بسیار عالی که دارد، بهترین متخصص زنان در شیراز هم پیشنهاد می دهد. چون بدون عارضه ای برای هر خانمی می باشد. زنانی که احساس آرامش در حین انجام این روش دارند، و این کاملا طبیعی ست. روش جوانسازی واژن با V-lase نیازی به سدیشن یا بیحسی نداردف و تنها یک جلسه کوتاه زمان می برد.

ریکاوری آن به چه صورت است؟ چقدر زمان می برد؟

بخاطر اینکه این روش خیلی آرام و بدون تهاجمی است، هیچ عارضه ای بعد از ویزیت تان نخواهید داشت. درحالیکه پیشنهاد می کنیم حدودا یک هفته ای بعد آن برای رابطه جنسی صبر کنید. برخی بیماران این دستورات را دنبال کرده و نتایج بسیار خوبی گزارش کردند.

حالا در چه صورت می توانید شماهم این روش را انجام دهید؟

پزشک متخصص زنان قبل از انجام V-lase یک معاینه از لگن تان انجام می دهد، برای اینکه مطمئن از این شود برای انجام این روش کاندیدای خوبی هستید. اگر کاندیدای خوبی باشید، این روش حدودا بین نیم ساعت الی یک ساعت طول می کشد.