انواع روش های جوانسازی واژن چیست؟

لابیاپلاستی
از کجابفهمیم نیاز به لابیاپلاستی داریم؟
آذر ۲۳, ۱۳۹۹
جوانسازی واژن
سوالات رایجی که درباره جوانسازی واژن دارید!
دی ۷, ۱۳۹۹

انواع روش های جوانسازی واژن چیست؟

روش های جوانسازی واژن

روش های جوانسازی واژن

انواع روش های جوانسازی واژن که پیشنهاد می شوند :

جوانسازی در زنان اغلب اشاره به جوانسازی واژن دارد، که یکی از جدیدترین پیشنهادات در مراکز درمانی جراحی پلاستیک و جراحی زیبایی می باشد.

اکثر روش هایی هم که انجام می شوند، براساس انرژی می باشند و می توانند به صورت داخلی و خارجی بافت واژینال و نواحی ژنیتال را بهبود بخشند. زنانی که به فکر جوانسازی واژن می افتند، طیف وسیعی از درمان های مختلف برای آن ها پیشنهاد می شود.

البته بسته به نیازها و شرایط خاص آن ها تصمیم گرفته می شود که چه تکنولوژی های خاصی برای درمانشان در نظر گرفته شود. به چند نمونه از این روش ها اشاره می کنیم، با ما همراه شوید!

لابیاپلاستی 

لابیاپلاستی

که با عنوان labia reduction هم شناخته شده، همان لابیاپلاستی است. این روش جراحی برای خانم هایی توصیه می شود که از لب های داخل کوچکشان در واژن راضی نیستند. زنانی که چنین جراحی را انجام می دهند، در لباس های تنگ، مثل بیکینی دیگر احساس راحتی می کنند. به خاطر اینکه اندازه لابیا کمتر می شود. داشتن لب های واژن بزرگ به طور فیزیکی علائمی به همراه دارد، مثل سایش و سوزش.

کاهش اندازه کلاهک کلیتورال

کاهش اندازه کلاهک کلیتورال

کلاهک کلیتورال یا The clitoral hood بافت کوچکی است که کلیتوریس زنان را پوشش می دهد. کاهش میزان این بافت باعث ایجاد یک ظاهر زیبا و بالانس و رضایت بخش خواهد بود. طوری که میزان رضایت جنسی را هم بهبود می بخشد. این عمل اغلب همراه با لابیاپلاستی انجام می شود.

عمل های Labia Puffing

labia-puff

آناتومی طبیعی، کاهش وزن، و پیرشدن ممکن است منجر به ظاهر پیر و بد و خیلی کوچک لابیا شود. Labia Puffing با روش هایی که دارد حجمی به لابیا ماژورا و مونس پیوبیس اضافه می کند. فیلرهای پوستی که حاوی هیالورانیک اسید می باشند، بهترین تکنیک برای پرکردن ظاهر این لابیا هستند.

مونس پلاستی

monsplasty

از آن با نام لیفت مونس هم یاد می شود. مونس پلاستی یک روش جراحی ست که نواحی مونس پیوبیس را تغییر می دهد. این بافت در ناحیه چربی شکلیست که بالای ناحیه واژن روی استخوان پیوبیک می باشد. مونس پلاستی ممکن است با عمل شکمی هم همراه شود تا نواحی پیوبیک و شکمی صاف و تخت دیده شوند. و ظاهر کانتورشده تری داشته باشند.

جوانسازی واژن با لیزر V-laser

لیزر جوانسازی واژن

پیری و زایمان روی قسمت جلویی واژن تاثیر دارند و نگرانی های این چنینی می توانند با درمان لیزر جوانسازی واژن با v-laser صورت گیرند. این رویه اغلب برای زنانی توصیه می شود که تجربه خشکی واژینال دارند، یا ناراحتی در طی رابطه جنسی. تکرر ادرار و یا بی اختیاری ادراری. یا مشکلاتی که باعث تغییرات بافت واژن شده است.