از کجابفهمیم نیاز به لابیاپلاستی داریم؟

لیزر جوانسازی واژن
لذت جوانسازی واژن با روش های غیرجراحی
آذر ۱۶, ۱۳۹۹
روش های جوانسازی واژن
انواع روش های جوانسازی واژن چیست؟
آذر ۳۰, ۱۳۹۹

از کجابفهمیم نیاز به لابیاپلاستی داریم؟

لابیاپلاستی

لابیاپلاستی

آیا نیاز به لابیاپلاستی دارید؟

به کمک و راهنمایی جراح و متخصص زنان در شیراز می توان روش های جراحی و غیرجراحی بسیاری را برای رسیدن به یک بدن زیبا به بیماران معرفی کرد.

تابحال شده به فکر زیباسازی و بهبود ظاهر لابیا افتاده باشید؟ هر واژنی ظاهر متفاوته، اما برخی زنان هستند که کاملا متوجه بدشکلی یا ظاهر لب های واژن شان می شوند. این موارد شامل لابیا ماژور و لابیا ماینور می باشد. این لب ها دور دهانه واژن قرار گرفته اند و شکل و اندازه شان متفاوت است.

حالا یک سوالی که هر بیمار می پرسد : منم نیاز به انجام لابیاپلاستی دارم؟

در اکثر موارد لابیاپلاستی تحت عنوان جراحی زیبایی انجام می‌شود. زنان اغلب یک ظاهر واژینال سفت و محکم می خواهند، خصوصا اگر لب های واژن بزرگ و دراز باشند. با این حال، زمانی لابیاپلاستی نیاز می شود که فراتر از قضیه زیبایی مدنظر باشد. اگر ملانوما یا سرطان پوست در این ناحیه دیده شود، لابیاپلاستی ممکن است پیشنهاد شود.

البته خیلی نادر است و اغلب رخ نمی دهد. بجای آن، زنان ممکن است درصورتی تحت این روش درمانی قرار گیرند که لب های واژینال روی زندگی شان تاثیر بگذارد. به عنوان مثال لب ها به اندازه کافی بزرگ شده باشند که باعث درد در طی رابطه جنسی شوند، ممکن است لب ها به داخل واژن تا شوند.

همین سایش می تواند شرایط را ناراحت کننده کند ولی با جراحی درمان می شود. علاوه براین، زنانی که لب های بزرگ یا درازی دارند حساسیت و ناراحتی طی پیاده روی، دویدن یا پوشیدن مایو خواهند داشتند. پس در این صورت نیاز به درمان لابیاپلاستی می باشد.

بعد از لابیاپلاستی چه تغییراتی می بینیم؟

معمولا لابیاپلاستی در مطب متخصص زنان انجام می شود. پس بیمار احتمال دارد تحت بیحسی موضعی قرار گیرد یا کامل بیهوش شود. باید مطمئن شد که سدیشن کامل صورت گرفته و بیمار احساس راحتی دارد. بعد از جراحی هم ناحیه واژن درد دارد و متورم است. بنابراین باید چند روزی لباس های گشاد بپوشند تا بهبود پیدا کند.