لذت جوانسازی واژن با روش های غیرجراحی

Облигации С Нулевым Купоном Поступления По Годам, За Исключением Последнего, Здесь Равны Нулю Форм
آذر ۱۵, ۱۳۹۹
لابیاپلاستی
از کجابفهمیم نیاز به لابیاپلاستی داریم؟
آذر ۲۳, ۱۳۹۹

لذت جوانسازی واژن با روش های غیرجراحی

لیزر جوانسازی واژن

لیزر جوانسازی واژن

جوانسازی واژن با روش های غیرجراحی

عوامل متعددی می باشند که در بافت واژن می توانند تغییراتی دهند.

مثلا بارداری، زایمان طبیعی، و پیری. درحالیکه شما به فکر این مساله هستید، خیلی به دنبال کشف روی هایی برای خلاص شدن از وضعیت فعلی شما و شرایط تان هستند. از اینکه اعتماد به نفس خودتان را بالا ببرید.

صحبت از جوانسازی واژن به روش های غیرجراحی که می شود، متخصص زنان در شیراز به شما جوانسازی واژن با لیزر یا لیزر واژن را پیشنهاد می دهد.

جوانسازی واژن به چند دلیل انجام می گیرد !

به دلیل تغییرات بسیاری که با گذشت زمان روی واژن رخ می دهد، مثلا شل شدن بافت ها یا بزرگ شدن کانال واژن، بسیاری هم حتی خشکی واژن را تجربه می کنند. درنتیجه این عوامل منجر به سختی و ناراحتی در رابطه جنسی می شود. درواقع این بافت ها و کانال ها نیاز دارند که سفت شوند و روانسازی آن ها باعث بهبود حال شما هم خواهد شد. این کار با استفاده از لیزرهای خاصی انجام می شود. این دستگاه می تواند به موارد زیر هم کمک کند درمان شوند :

  • شل شدن واژن
  • آتروفی واژن
  • خشکی واژینال
  • نشت ادرار یا بی اختیاری ادراری
  • کاهش میزان ارگاسم و یا رضایت جنسی
  • کاهش حساسیت جنسی موقع مقاربت جنسی
  • التهاب واژینال

با لیزر خیالتان راحت باشد، که بدون جراحی، بدون هیچ تهاجمی، و نیز به خاطر non- ablative بودنش برای بهبود بافتها از گرما استفاده می کند.

لیزر جوانسازی واژن

با انجام این کار، تولید کلاژن به طور طبیعی و منبع خون در این ناحیه افزایش می یابد. همین باعث افزایش میزان الاستیسیته در دیواره واژن شده. همچنین ضخامت واژن در همان زمان هم بهبود می یابد. کانال واژن هم سفت تر شده و بیمار لابریکیشن بیشتری را تجربه خواهد کرد. این موارد با گذشت زمان اتفاق افتاده، پس با یک جلسه نتیجه به طور قطع دیده نمی شود.

پس برای دیدن نتایج بهتر و تغییرات باید جلسات بیشتری با صلاحدید پزشک متخصص زنان بردارید.

عارضه خاصی بعد از این درمان دیده می شود؟

کل این روش حدودا نیم ساعتی طول می کشد یا یک ساعت. اکثر خانم هایی که برای معالجه می آیند، انقدری وقت پزشک گرفته نمی شود، و درمان در مدت زمانی که گفتیم تمام می شود. بعد از آن بدون هیچ عارضه خاصی یا عوارضی راحت به خانه برمی گردند و استراحت کنند.