جوانسازی واژن Votiva چیست؟

بعد از لابیاپلاستی چه اتفاقاتی می افتد؟
آذر ۲, ۱۳۹۹
Облигации С Нулевым Купоном Поступления По Годам, За Исключением Последнего, Здесь Равны Нулю Форм
آذر ۱۵, ۱۳۹۹

جوانسازی واژن Votiva چیست؟

روش جوانسازی واژن Votiva

روش جوانسازی واژن Votiva

جوانسازی واژن Votiva یک روش غیرجراحی !

Votiva یک نوع روش پیشگامانه جوانسازی واژن به شکل غیرجراحیست.

این روش می تواند باعث سفت شدن پوست، بهبود زیبایی واژن و افزایش رضایت جنسی در زمان مقاربت شود. روند پیری، همچنین زایمان، می توانند بافت واژینال را در گذشت زمان تغییر دهد. بسته به تغییر ظاهر و عملکرد. زنان ممکن است به مرور لذت جنسی، خشکی، بی اختیاری ادرار، و شلی واژن را تجربه کنند. در گذشته جراحی های سنتی واژن، تنها راه حل برای رفع این اثرات ناخواسته بوده.

اما پیشرفت هایی که شده فناوری منجر به گزینه های تاثیرگذار و هیجان انگیزی در روش های جوانسازی واژن به شکل غیرجراحی شده اند. مراکز جراحی پلاستیک و درماتولوژی هستند که از روش Votiva استفاده می کنند. یک روش سفت کردن پوست و جوانسازی کاملا غیرتهاجمی که منجر به سلامت داخلی و خارجی واژن می شود. این روش با تکنولوژی امواج رادیویی انجام می شود.

جوانسازی واژن Votiva  معمولا چه کاربردهایی دارد؟

روش جوانسازی واژن Votiva

  • سفت کردن بافت های داخلی و خارجی واژینال
  • تحریک تولید کلاژن و الاستین
  • بهبود روان شدن و درمان خشکی واژن
  • کاهش مشکل بی اختیاری ادراری
  • بهبود ظاهر لابیا و نواحی اطراف آن

روش جوانسازی واژن Votiva کارش چطوریست؟

این روش غیرجراحی دو دستگاه فرکانس رادیویی نوآورانه FormaV™ و FractoraV™ دارد که برای سفت کردن بافت های شل انجام می شوند. همچنین به تقویت ساختار و قابلیت ارتجاعی پوست واژن بسیار کمک می کنند. FormaV™ اولین دستگاهیست که در طی درمان Votiva استفاده می شود. FormaV™ هم با دقت دررون کانال واژینال قرار گرفته و انرژی فرکانس رادیویی را ساطع می کند. FormaV™ از کانال واژن عبور کرده و انرژی RF را به لایه های زیرین پوست می رساند. گرما از دستگاه Votiva FormaV™ تاثیر سفت کردنش رو می گذارد. در حالیکه تولید کلاژن و فیبرهای الاستین را تحریک می کند. دستگاه FormaV™ به منظور افزایش ساختار پوست به لب های بزرگ و نواحی اطراف آن اعمال می شود.

روش جوانسازی واژن Votiva

FractoraV™ هم برای تحریک بیشتر کلاژن و سطح پوست مجدد استفاده می شود. دستگاه FractoraV™ به میکروپین هایی مجهز است که روی سطح پوست قرار می گیرند. پوست اندکی کشیده می شود و انرژی RF به بافت های خارجی واژن منتقل شده تا یک پوست طبیعی و سفت به شما دهند.

چه جاهایی از واژن با Votiva درمان می شوند؟

Votiva کانال واژن، لابیا و ولوو را هدف قرار داده تا هردوبافت داخلی و خارجی درمان شوند.

چه کسانی برای این روش غیرجراحی  Votiva مناسبند؟

بیمارانی که مشکلات عملکردی مثل بی اختیاری ادراری، خشکی، آتروفی واژن و یا از دست دادن کلاژن و الاستین در این ناحیه را تجربه می کنند، ممکن است کاندیدای درمان Votiva باشند.

علاوه براین، Votiva ممکن است یک راه حل ایده آل برای زنانی باشد که به دلیل زایمان و همچنین کاهش استروژن در روند طبیعی پیری دچار تغییرات واژن شده باشند. به گفته جراح و متخصص زنان در شیراز این روش درصورت یک جلسه مشاوره می تواند مشخص کند که برای شما خوب است یا خیر.