در چه صورت می توانیم عمل لابیا ماژور انجام دهیم؟

Top On the web betsafe boonuskood Baccarat Gambling enterprises
خرداد ۱۸, ۱۴۰۰
Calm down Gambling Launches tour of britain 2021 stage 7 route map That have Online casino Mr Q
خرداد ۲۹, ۱۴۰۰

در چه صورت می توانیم عمل لابیا ماژور انجام دهیم؟

جوانسازی واژن | لیزر واژن

جوانسازی واژن | لیزر واژن

عمل لابیا ماژور و تزریق چربی؛ چه موقع نیاز به این عمل دارید؟

اخیرا، به گفته جراح و متخصص زنان، یک خانمی پرسیده بود که آیا می توان یا لابیاپلاستی و عمل کوچک کردن کلاهک کلیتورال را انجام داد، یا تزریق چربی به لابیا ماژور!

طبق چندین عکس هایی که از ناحیه مورد نظر گرفته می شود، متخصص زنان و زایمان طبق این عکس ها علائمی از تورم لابیا ماژور دیده بوده. به همراه برجستگی کلاهک کلیتورال و پوست لابیا مینور. توصیه هایی که پزشک متخصص زنان می کند شامل انجام لابیاپلاستی ترکیبی wedge، به علاوه استفاده از درما فیلر یا تزریق چربی به لابیا ماژور می باشد. برای اینکه حجم ظاهری آن بهبود یابد.

درنهایت هم وی اظهار داشت که گام بعدی باید انتخابی دقیق و ویزیت نزد یک جراح پلاستیک معتبر باشد که بتواند معاینات را به صورت حضوری و فردی به طور کامل انجام دهد.  و توصیه های درمانی آگاهانه داشته باشد.

وی علاوه بر سوالات زیبایی، شرح می دهد که عدم اطمینان از ظاهر لب های واژن و واژن باعث می شود که خانمی از رابطه جنسی دوری کند. اما در اخر جراح و متخصص زنان در شیراز بر این عقیده است که دستیابی به ظاهری ایده آل تر از طریق روش های جراحی های زنانه، می تواند اعتماد به نفس یک خانم برای برقراری رابطه جنسی را برآورده کند.

تاکید بر این نکته را نباید فراموش کرد که با وجود نگرانی های زیبایی که ممکن است فرد داشته باشد، با جراحی برطرف می شود. درضمن در رابطه با موارد غیر عادی در معایناتی که دارد اینطور اظهار می کند که  :

عمل لابیا ماژور

در ظاهر طبیعی لابیا و واژن خانم ها، تنوع و گستردگی فراوانی دارد. و هیچ کس نمی تواند معیار و استاندارد خاصی برای ظاهر واژن تعیین کند.

مردان به اندازه ای که خانم ها به زیبایی لابیا و واژن فکر می کنند، در جریان نیستند.

زیبایی دستگاه تناسلی زن در چشم بیننده می باشد.

به طور کلی و در نهایتب اید بگوییم که به گفته و تاکید پزشک متخصص زنان، اگر می خواهید با ااین تغییر ظاهر، رضایت شخصی هم به دنبال داشته باشید، و نیز اعتماد به نفس و راحتی، تکنیک های جراح پلاستیک برای شما می تواند یک راه حل باشد.

کافیست اعتماد کرده و برای جراحی این بخش خصوصی از بدن تان، تصمیم بگیرید.