آیا لابیاپلاستی روش ایمنی ست؟

حساسیت بعد از لابیاپلاستی
آیا حساسیت شدید بعد از لابیاپلاستی نرمال است؟
خرداد ۲, ۱۴۰۰
جوانسازی واژن | لیزر واژن
در چه صورت می توانیم عمل لابیا ماژور انجام دهیم؟
خرداد ۲۳, ۱۴۰۰

آیا لابیاپلاستی روش ایمنی ست؟

اگر بخواهیم لابیاپلاستی کنیم، میتوان اعتماد کرد؟ روش ایمنی ست؟

تحت این جراحی قرار گرفتن ممکن است برای برخی ترسناک و دلهره اور باشد. خصوصا لابیاپلاستی، که یک امر شخصی و خصوصی ست. مثل هر مسائل شخصی دیگر. زنان اغلب نگران این پروسه می باشند که آیا ارزش سرمایه گذاری وهزینه کردن دارد یا خیر. معمولا خانم ها نگران جوانسازی واژینال می باشند، و به خطرات و عوارض بعد از آن فکر می کنند.

اما با سابقه بالای لابیاپلاستی دیگر نگران چه موضوعی می باشید! خصوصا اگر توسط جراح زنان و زایمان انجام گیرد.

کافیست نزد متخصص خود مراجعه کنید، و کامل از مزایا و معایب آن بپرسید. وقتی از جراحی مربوطه اطلاع داشته باشید و آگاهی کامل، دیگر ترسی از آن نخواهید داشت و نگرانی تان برطرف خواهد شد.

آیا لابیاپلاستی ایمن است

زمانی که لابیاپلاستی انجام شد، توسط یک جراح و متخصص زنان و زایمان خبره، مطمئن باشید که روشی ایمن و بسیار تاثیرگذار خواهد بود. با این حال، مثل هرجراحی دیگری، این جراحی هم عوارض خاص خودش را دارد.

ممکن است بعد از انجام آن، کمی خونریزی، عفونت، و مسائل دیگر مثلا بهبودی ضعیف زخم داشته باشید. ممکن است حتی بیماری که سیگاریست، یا رقیق کننده خون مصرف می کند، یا داروی خاصی که تداخل در بهبودی طبیعی بدن ایجاد می کند، با عوارضی روبرو شود.

از این رو قبل از انجام لابیاپلاستی، متخصص توصیه ها و نکاتی را بیان می کند تا برای کاهش عوارض آن در جریان باشید. در طی مشاوره ای که دارید، آناتومی شما را بررسی می کند و تعیین می کند که این تکنیک چقدر برای شما ایمن و تاثیرگذار خواهد بود.

همه روش های جراحی هم می توانید نزد متخصص خود انجام دهید، به شرطی که از تجربه و سابقه متخصص خود آگاه و مطمئن باشید. زمانی که جراحی کاملا ایمن و برنامه ریزی شده توسط یک متخصص خبره و باتجربه صورت گیرد، دیگر با خیال راحت برای انجام آن اقدام می کنید و البته میزان عوارض بعد از عمل تان هم کاهش پیدا می کند.