آیا حساسیت شدید بعد از لابیاپلاستی نرمال است؟

Hierbei Könnt Ihr Jeglicher Novoline 6 euro bonus ohne einzahlung casino Spielautomaten Kostenlos Angeschlossen Geben!
اردیبهشت ۳۰, ۱۴۰۰
آیا لابیاپلاستی روش ایمنی ست؟
خرداد ۹, ۱۴۰۰

آیا حساسیت شدید بعد از لابیاپلاستی نرمال است؟

حساسیت بعد از لابیاپلاستی

حساسیت بعد از لابیاپلاستی

بعد از لابیاپلاستی حساسیت شدیدی پیدا کردم، آیا چنین چیزی عادیه؟!

به گفته جراح و متخصص زنان در شیراز، استفاده از تکنیک wedge resection بجای استفاده از تکنیک edge trim، برای بهبودی سریعتر و کاهش ناراحتی بعد از جراحی بیماران، در دوره ریکاوری انجام می گیرد.

در ادامه متخصص زنان شرح می دهد که حتی با لابیاپلاستی wedge هم برای بیمارانی که تورم، حساسیت بالا را تجربه می کنند، رایج نیست. حتی خارش در مراحل اولیه ریکاوری. این ناراحتی ها معمولا در نوع لابیاپلاستی wedge می بشاد اما می تواند با تکنیک trim شدیدتر شود.

در برخی بیماران، این بخیه هایی که برای بستن برش ها استفاده می شود، منبع اصلی این حساسیت بافت می باشند. این ها می توانند اغلب بعد از سه چهار هفته کشیده شوند. درصورتی که باعث ناراحتی، و اذیت بیمار شوند. با این حال جراح باید دقیقا مشخص کند که چه زمانی کشیدن این بخیه ها مناسب است. مهم این است که به نوع پوشش و لباس زیر بعد  از جراحی توجه شود.

علتش هم اصطکاک یا تماسی ست که با پارچه های خاص ایجاد می شود و باعث حساسیت و تشدید آن می شود.

حساسیت بعد از لابیاپلاستی

پزشک متخصص زنان هم اشاره می کند که باید از پوشیدن لباس های تنگ، جنس خشن پرهیز کرد و بجای آن ها از لباس های آزاد و گشاد استفاده کرد.

درصورتی که نگران این درد و ناراحتی تان هستید، باید حتما با پزشک و جراح خود در ارتباط باشید. و از عوارض و مشکلات بعد از جراحی تان او را مطلع کنید. بسته به ذات این مسائل، ممکن است توصیه شود که ملاقاتی ترتیب دهید. برای اینکه پزشک از رویه ریکاوری شما مطلع باشد. همیشه باید احتمال عفونت را در نظر داشت. همچنین محلول های مالیدنی یا موضعی مثل کرم های بی حسی ممکن است باعث تسکین درد و حساسیت شوند، اما در صورتی که این درد و ناراحتی غیرقابل تحمل باشد.

اگر هیچ عفونی یا مسائل دیگری در طی بهبودی تان پیشرفت نکرد، این درد نیاز دارد تا مجدد کاملا چندهفته بعد از جراحی حل شود. حساسیت طبیعی پوست هم برمی گردد. به یاد داشته باشید که با این حال، هرشخصی شرایطش متفاوت است و دوره ریکاوری اش بسته به آن طولانی تر یا کوتاه تر می شود.

می توانید در صورتی که سوالی یا مساله ای داشتید، با جراح لابیاپلاستی خود حتما تماس بگیرید.