سلامت جنسی مهمترین جنبه داشتن یک رابطه خوب

درمان سرطان و باروری
درمان سرطان و باروری
خرداد ۲۸, ۱۳۹۶
مراقبت های بعد لاپاروسکوپی
مراقبت های لازم بعد از جراحی لاپاروسکوپی
تیر ۱۸, ۱۳۹۶

سلامت جنسی مهمترین جنبه داشتن یک رابطه خوب

سلامت جنسی

سلامت جنسی

سلامت جنسی زنان یکی از جنبه های مهم سلامت زنان می باشد. همانطور که بهترین متخصص زنان در شیراز توصیه می کند، طبیعی است که زنان نگران بیماری های منتقله جنسی یا پیشگیری از بارداری، لذت جنسی کم و یا دیگر مشکلات بهداشت و سلامتشان باشند.

همانطور که بهترین متخصص زنان در شیراز اشاره کرد، زمانی که صحبت از سلامت جنسی زنان می شود، منظور مراقبت های لازم به جهت جلوگیری از عفونت های منتقله می باشد. همچنین با این موارد، زندگی و رابطه جنسی سالم تر و بهتری در هر سنی خواهید داشت.

بهترین متخصص زنان در شیراز نه تنها سلامت جنسی زنان را توصیه می کند، بلکه سلامت جنسی مردان را تاکید دارد که بسیار مهم است. سلامت جنسی مردان هم از جمله جنبه های سلامت مردان می باشند، چه به جهت جلوگیری از بارداری یا عفونت یا های منتقله جنسی باشد.، یا اینکه مردان نگران اختلال نعوظ یا سایر مشکلات جنسی باشند. در هر صورت هر دور شریک زندگی که به سلامتی جنسی شان اهمیت می دهند، در هر سنی و هر موقیتی بهترین شرایط را خواهند داشت و از رابطه جنسی شان راضی خواهند بود.

سلامت جنسی

با گذشت عمر و بالا رفتن سن چه بر سر فعالیت های جنسی فرد می آید؟ آیا هنوز هم شرکای زندگی می توانند از زندگی جنسی شان لذت ببرند؟ در جواب باید بگوییم که بله، این امکان می باشد و شرکای زندگی می توانند همچنان مانند گذشته از زندگی جنسی شان لذت ببرند.

ممکن است چالش هایی به خاطر پیری و بالا بودن سن باشد. تغییرات فیزیکی بدن، بیماری ها، ناتوانایی ها و یا برخی از داروها باعث کاهش میل جنسی شوند. گاه هم می توانند باعث افزایش میل جنسی شوند. هنوز هم راه هایی می باشد که هر دو شریک می توانند از زندگی جنسی شان لذت ببرند. با مراجعه به پزشک و اطمینان از سلامت بدنشان می توانند به فعالیت جنسی شان بپردازند. اما باز هم باید در چنین سنینی مراقب بیماری های منتقله جنسی و عفونت ها باشید.

منبع : http://www.mayoclinic.org

مطالب مرتبط :

عوارض جانبی داروهای ضد افسردگی روی رابطه جنسی

آیا فشار خون بالا روی رابطه جنسی تاثیر دارد؟

سرطان، عوارض جانبی جنسی به دنبال دارد!