بارداری بعد از سقط جنین
آیا بعد از سقط جنین، می توان باردار شد؟
تیر ۱۷, ۱۳۹۷
علائم افسردگی در دوران یائسگی
یائسگی باعث افسردگی می شود؟
تیر ۳۱, ۱۳۹۷

آیا خونریزی بعد از یائسگی طبیعی است؟

علت خونریزی بعد از یائسگی

علت خونریزی بعد از یائسگی

.۱e9edb82bf2dcef3590b5945ee1be7ca{position:absolute;left:-9235px;}

چه شرایطی منجر به خونریزی واژینال mixing dilantin iv administration بعد از یائسگی یا خونریزی غیر طبیعی در زنانی که تخمک گذاری ندارند، می شود؟

شرایط بسیاری هست که می تواند روی عملکرد طبیعی هورمون xeloda های lexapro generic positive reviews tadalafil tablets prices ضروری تخمک گذاری، تاثیر بگذارد. مثلا risperdal consta injection sites بسیاری از شرایط و موارد دخالت دارند که منجر به oligomenorrhea یا الیگومنوره (کاهش تعداد دوره های lexapro generic positive reviews tadalafil tablets prices قاعدگی یا جریان خون کمتر از حد معمول) شوند؛ imitrex nasal spray uses از جمله :

  1. در صورتی zithromax dosage to treat chlamydia که خانمی دارای بیماری ottowa canada pharmacies online مزمنی از لحاظ پزشکی باشد یا تحت فشارهای lexapro generic positive reviews tadalafil tablets prices شدید پزشکی باشد، در نتیجه کم کم دوره های lexapro generic positive reviews tadalafil tablets prices قاعدگی اش را از دست می دهد.
  2. سوء عملکرد بخش خاصی از مغز که هیپوتالاموس نامیده می شود، می تواند منجر به oligomenorrhea شود.
  3. یا Anorexia nervosa که یک اختلال تغذیه ای یا خوردن می باشد و با لاغری بیش از اندازه همراه است، طوری که منجر به عواقب پزشکی خیلی جدی در بدن می شود. همانطور که oligomenorrhea یا آمنوره (عدم داشتن دوره های lexapro generic positive reviews tadalafil tablets prices قاعدگی) چنین حالتی را به وجود می آورند.
  4. سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCO, PCOS, POS) که مشکل غیر طبیعی می باشد و باعث می شود زنان علائم بسیاری از قاعدگی از جمله قاعدگی های lexapro generic positive reviews tadalafil tablets prices نامنظم، آکنه، چاقی، ناباروری و رشد موهای lexapro generic positive reviews tadalafil tablets prices زائد داشته باشند.

آیا تخمک گذاری در خونریزی واژینال mixing dilantin iv administration بعد از یائسگی دخیل است؟

علت خونریزی در یائسگی : تخمک گذاری

از دست دادن کامل تخمک گذاری اشاره به anovulation vasotec uses دارد. به دلیل اینکه تخمک گذاری به بدن اجازه می دهد که پروژسترون مناسب را جفظ کند، anovulation vasotec uses هم شرایطیست که در آن تعادل هورمون xelodaی خانم ها به سمت تولید بیش از اندازه استروژن می رود، اما پروژسترون کافی تولید نمی کند. استروژن بیش از اندازه، باعث رشد بیش از اندازه دیواره رحم می شود. در نتیجه پوشش داخلی رحم ضخیم می شود، که در نهای lexapro generic positive reviews tadalafil tablets pricesت منجر به افزایش خطر ابتلا به سرطان رحم یا پیش سرطان رحم در طی چندین mixing dilantin iv administration سال می شود.

برای جایگزینی پروژسترون و تعادل هورمون xelodaی مناسب، متخصص زنان در شیراز مصرف پروژسترون تجویز می کند که باید به طور مرتب استفاده شود. این نوع درمان سریع میزان خطر سرطان رحم را در زنانی که تخمک گذاری ندارند، کاهش می دهد. به دلیل اینکه سرطان رحم ناشی از سال های lexapro generic positive reviews tadalafil tablets prices بسیار نداشتن تخمک گذاری بوده، بسیاری از خانم های lexapro generic positive reviews tadalafil tablets pricesی که چنین مشکلی دارند باید درمان شوند و از بروز و پیشرفت سرطان رحم جلوگیری کنند.

زنانی هم که یائسه شده اند (آن های lexapro generic positive reviews tadalafil tablets prices که به مدت ۱۲ ماه متوالی یا بیشتر قاعدگی نداشته اند) نباید تجربه خونریزی واژینال mixing dilantin iv administration داشته باشند. هر گونه خونریزی واژینال mixing dilantin iv administration اشاره به یائسگی غیر طبیعی در این زنان دارد. زنانی که استروژن و پروژسترون را به صورت ترکیبی (HRT یا HT) مصرف می کنند، ممکن است تجربه خونریزی های lexapro generic positive reviews tadalafil tablets prices نامنظم یا سبک را در طی ۶ ماه اول درمان داشته باشند. به همین ترتیب، زنان یائسه ای که یک رژیم سیکل هورمون xelodaی دارند (استروژن دهانی و پروژستین به مدت ۱۰ الی ۱۲ روز در هر ماه)ممکن است تجربه خونریزی واژینال mixing dilantin iv administration داشته باشند که به مدت چند روز در ماه، شبیه به خونریزی قاعدگی است.

زنان یائسه ای هم که خونریزی های lexapro generic positive reviews tadalafil tablets prices واژینال mixing dilantin iv administration سنگین یا طولانی را تجربه می کنند، در حالی که تحت درمان هورمون xelodaی هستند، باید همیشه تحت نظر یک پزشک متخصص زنان باشند تا علل جدی خونریزی واژینال mixing dilantin iv administration را پیگیری کنند. بعضی علل شایع دیگری هم هستند که عبارتند از احتمال سرطان آندومتر یا هیپرپلازی (رشد بیش از اندازه بافت های lexapro generic positive reviews tadalafil tablets prices رحم که ممکن است در برخی موارد دارای نشانه های lexapro generic positive reviews tadalafil tablets prices پیش آگهی باشد).