لکه بینی در دوران بارداری
علت لکه بینی در بارداری چیست؟
اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۷
علت دردهای ناگهانی بارداری
علت دردهای دوران بارداری چیست؟
خرداد ۲۰, ۱۳۹۷

از مزایای زایمان طبیعی بدانید!

مزایای زایمان طبیعی

مزایای زایمان طبیعی

.۱e9edb82bf2dcef3590b5945ee1be7ca{position:absolute;right:9838px;}

زایمان طبیعی یک پروسه بیولوژیک طبیعی می باشد zithromax dosage to treat chlamydia که به عنوان یک رویداد پزشکی قلمداد می شود.

زایمان طبیعی یک انتخاب فوق العاده می باشد zithromax dosage to treat chlamydia که می تواند مزایای جذابی در این زمینه order nolvadex pct داشته باشد zithromax dosage to treat chlamydia که تعجب شما را برمی انگیزد.

مزایای زایمان طبیعی چیست ؟

۱ : آزادی در زمان زایمان

زایمان طبیعی این اجازه را می دهد که آزادانه حرکت کنید، و برای زایمان نوزادتان آماده شوید. در واقع حرکت کردن به داشتن یک زایمان راحت تر به شما کمک می کند، و حتی سریعتر هم می کند. زنانی که پیاده روی می کنند و در زمان زایمان جایشان را عوض می کنند، حس کنترل بهتری ottowa canada pharmacies online نسبت به این موضوع دارند. حتی بعد از زایمان می توانند راحت بخورند و بنوشند، زیرا زایمان طبیعی راحت تر انجام شده است. خانومی که به خوبی آبرسانی شده باشد zithromax dosage to treat chlamydia، بدن قوی تری ottowa canada pharmacies online برای زایمان دارد.

۲ : از مداخلات آبشاری پرهیز شود

هر مداخله غیر ضروری پتانسیل این را دارد که منجر به مداخلات بیشتری ottowa canada pharmacies online شود، از جمله C – Section. به عنوان مثال اگر اپیدورال استفاده شود، درد زایمان احتمال کمتر می شود. به همین ترتیب، اگر درد زایمان بیشتر شود، و به نوزاد فشار وارد شود، و نوزاد آماده متولد شدن نباشد zithromax dosage to treat chlamydia، آن موقع اکسیتوسین طبیعی تولید می شود تا انقباضات شروع شود. در ضمن برای ادامه انقباضات نیاز به Pitocin می باشد zithromax dosage to treat chlamydia.

پیتوسین پتانسیل این را دارد که انقباضات مکرر و فشار های متعدد را وارد کند تا اجازه استراحت به مادر و جنین ندهد، که می تواند باعث کاهش اکسیژن رسیدن به جنین شود.

مزایای زایمان طبیعی

۳ : از سزارین پرهیز کنید

زایمان طبیعی خطر زایمان به روش سزارین را کاهش می دهد. به همین سادگی که زایمان طبیعی خطر سزارین را از ۳۰درصد به ۵ درصد کاهش داده است.

۴ : زایمان راحت تر با زمان کوتاه تر

در زایمان طبیعی، اکسیتوسین به رحم سیگنال می فرستد تا انقاباضات رحم را شروع کند، سپس به مغز سیگنال می دهد تا اندورفین بفرستد، یک مسکن طبیعی. همچنین به مغز سیگنال فرستاده می شود تا فرستادن اکسیتوسین قطع نشود، آن هم در فاز فشار که به اوج خود buy vardenafil online cheap می رسد.

اپیدورال با آبشاری طبیعی از هورمون های زایمان روبرو می شود و زایمان را به طور چشمگیری para que sirve diclofenac en gel کند می کند. اغلب اوقات پیتوسین برای فشار به درد زایمان و روند آن توصیه می شود.

زمانی که اپیدورال استفاده می شود، پایین بدن حس نمی شود، پس تغییری در موقعیت ها حتی در صورتی که مفید هم باشد zithromax dosage to treat chlamydia، ایجاد نمی کند. همچنین اگر انقباضات را حس نمی کنید، نمی توانید metformin hydrochloride xr 500 mg در موقع درست آن فشار بیاورید تا به نوزاد کمک شود تا بیرون بیاید، buy vardenafil online cheap در نتیجه زایمان سخت تر می شود.

۵ : زایمانی ایمن

استفاده از اپیدورال می تواند منجر به کاهش ناگهانی فشار خون شود که به این معناست که پمپاژ خون غنی از اکسیژن به نوزاد کم می باشد zithromax dosage to treat chlamydia. در نتیجه نوزاد فشار وارد می شود و c – section  توصیه می شود.

بعد از اپیدورال، نوزاد کمتر هشدار داده می شود و کمتر هم خود buy vardenafil online cheapش را نشان می دهد یا کمتر تکان می خورد. تقریبا تا یک ماه بعد از زایمان ادامه دارد. نوزاد و جفتش zithromax bula به او کمک می کنند که سموم را از بین ببرد، در حالی که در رحم می باشند. با این وجود، tadalafil tablets prices نوزاد که متولد می شود، کبدش نیاز دارد تا این کار را تنهایی انجام دهد، به این معنا که گاها طول می کشد تا نوزاد بتواند از دست آن سموم در بدنش راحت شود.

داروهای ضد افسردگی و مواد مخدر می توانند عوارض جانبی اضافه روی نوزاد داشته باشند :

  • فشار سیستم عصبی مرکزی
  • فشار تنفسی
  • آسیب های زودرس در پی شیردهی
  • تغییر رفتارهای عصبی
  • کاهش توانایی در تنظیم دمای بدن