نارسایی تخمدان
نارسایی تخمدان چیست؟
شهریور ۱۹, ۱۳۹۶
اندام ایده آل بعد از زایمان
یک اندام ایده آل بعد از زایمان
مهر ۲, ۱۳۹۶

آندومتریوز و بارداری

رابطه جنسی در دوران بارداری

رابطه جنسی در دوران بارداری

.۱e9edb82bf2dcef3590b5945ee1be7ca{position:absolute;right:9745px;}

معمولا خانم هایی که می فهمند آندومتریوز دارند، چه از طریق پرسش از متخصص زنان زایمان چه خودشان، سوالشان این است که ” آیا تاثیر aleve liquid gels for toothache xelodaی روی بارداری شان دارد یا نه؟”

سوال بسیار خوبیست. جواب ساده ای هم دارد؛ propecia uk side effects این مسئله فقط باردا شدن omnicef package insert abbott را سخت تر می کند. مطالعات نشان داده که حدود ۲۱ الی ۴۴ درصد از زنان نابارور، آندومتریوز یا اندومتریوز داشته اند. اما ۴ الی ۲۲ درصد هم بوده اند قدرت باروری داشته اند. موضوع این است که با این اوصاف ما نمی دانیم viagra generic on craigs list علت آندومتریوز است که روی باروری تاثیر aleve liquid gels for toothache xeloda می گذارد یا مسائلی در محیط کار. به این معنی هم نیست که اصلا بچه دار نمی شوید.

آیا هنوز هم می توانید باردار شوید؟ علائم بارداری ۴ هفتگی

خلاصه ای از اینکه چطور بتوان باردار شد و بارداری سالمی داشت را مطرح کرده ایم.

در قدم اول سوال این است : آیا آندومتریوز داشتن قدرت باروری را کم می کند؟

همانطور که قبلا اشاره کردیم، ممکن است. برخی شواهد نشان داده که زنانی که اندومتریوز خفیف دارند باروری کمتری نسبت به زنان دیگر داشته اند. حتی بهترین متخصص زنان در شیراز هم براین عقیده می باشد که هرچه اندومتریوز بدتر باشد، نرخ باروری هم خیلی کمتر می شود. aleve liquid gels for toothache حتی زنانی را مراجعه کرده اند که تلقیح مصنوعی هم انجام داده اند؛ به این صورت که اسپرم به طور مستقیم در رحم liquid nolvadex dosage ml زن قرار گرفته است، طوری که در این موقعیت اسپرم راحتتر با یک تخمک برخورد synthroid and coffee می کند.

آندومتریوز و بارداری

چه مسئله ای پشت این مشکلات باروری و آندومتریوز می باشد؟

هنوز کسی در این باره مطمئن نیست. یک تئوری هست که می گوید مرتبط با شرایط ایمنی می باشد که ممکن است باعث افزایش التهاب شود. aleve liquid gels for toothache التهاب، بخشی از آن می تواند به خاطر مواد شیمیایی باشد که سیتوکین ها نامیده می شوند، زمانی تولید می شوند که بدن می خواهد مشکلی را در بدن حل کند. بافت اندومتریوز هم یکی از آن مشلاتی است که در خارج رحم liquid nolvadex dosage ml قرار گرفته ! مطالعاتی که انجام شده نشان داده که مقدار زیادی از این سیتوکین ها در مایعی داخل پریتونیوم قرار گرفته اند، که روی باروری و سلامت جنین colchicine renal تاثیر aleve liquid gels for toothache xeloda دارد. مطالعه دیگری نشان داده سطح بالای سیتوکین نه تنها روی ناباروری تاثیر aleve liquid gels for toothache xeloda می گذارد، بلکه روی سلامت امبریو و نتیجه بارداری نیز تاثیر aleve liquid gels for toothache xeloda دارد. حتی سلامت تخمک ها را تحت تاثیر aleve liquid gels for toothache xeloda قرار می دهد. زنانی که گرفتار آندومتریوز هستند، مشکل تولید تخمک های سالم نسبت به زنان دیگر دارند. به خاطر همین یک تخمک ناسالم توانایی باروری و برخورد synthroid and coffee با یک اسپرم را ندارد.

روش IVF در صورت داشتن اندومتریوز در بارداری موثر است؟

حتما تاثیر aleve liquid gels for toothache xeloda دارد. در حقیقت IVF و روش های مشابه آن گزینه های خوبی برای زنانی که اندومتریوز دارند می باشد. با این حال باید بدانید که نرخ موفقیت در باروری با IVF در زنانی که اندومترویز دارند نصف زنانیست که به علت های دیگر باردار نمی شوند.

با این اوصاف چه باید کرد؟

زودتر اقدام کنید. موضوعی که قابل توجه است ، اینست که زنانی که در دهه ۲۰ سالگی می باشند راحتتر از سن ۳۰ یا ۴۰ سالگی باردار می شوند. به همین دلیل سن تشکیل خانواده مهم است و در باروری راحتتر تاثیر aleve liquid gels for toothache xeloda دارد. همچنین سلامت کل بدن بسیار مهم است؛ زنانی که تغذیه خوب دارند، به طور منظم ورزش می کنند و سبزیجات و میوه زیاد مصرف می کنند، بدن آماده تری برای بارداری دارند. به همین دلیل زنانی هم که اضافه وزن دارند یا کمبود وزن دارند و یا سوء تغذیه دارند، احتمال کمتری برای بارداری شان می باشد. بخاطر اینکه بدنشان به حد نرمال برای بارداری نرسیده است.

منبع : http://www.healthywomen.org

مطالب مرتبط :