عملکرد هندپیس های FemiLift

آیا از درمان Ladylift® می‌توان در جراحی زنان استفاده کرد؟
آیا از درمان Ladylift® می‌توان در جراحی زنان استفاده کرد؟
آبان ۱۰, ۱۳۹۹
لیزر جوانسازی واژن
بعد از لیزر واژن میشه فعالیت جنسی رو از سر گرفت؟
آبان ۲۵, ۱۳۹۹

عملکرد هندپیس های FemiLift

عملکرد هندپیس های FemiLift

عملکرد هندپیس های FemiLift

FemiLift برای چی استفاده میشه؟ کاربرد آن چیست؟

FemiLift یک راه حل سرپایی با حداقل تهاجم می‌باشد که شامل فناوری CO2 است. این تکنولوژی به جهت درمان مشکلات زنانه ایجاد شده است.

یک روش سریع، بدون درد، و کاملا ایمن است، و نتایج بسیار موثری به همراه دارد. یک راه حل همه‌کاره که متخصص زنان زایمان را قادر می سازد تا مشکلات زنان را سریعا و با تاثیرگذاری بالایی درمان کند. این روش‌ها به صورت سرپایی انجام می‌شود، و نیازی به بیهوشی ندارد، این اطمینان را به ما می دهد که خانم ها می توانند عادت خود را از سر بگیرند. در نتیجه اعتماد به نفسشان دوباره بازمیگردد.

FemiLift در سنین مختلف و هر مرحله ای از زندگی می تواند انجام شود.

مزایای FemiLift چیست؟

  • درمان سریع و همگن

  • حداقل تهاجم

  • درمان سرپایی فناوری CO2 که از نظر بالینی ثابت شده است.

  • بهینه و بازسازی و جوانسازی واژن

  • ایمن، آسان و موثر

  • نتایج فوری

  • پروب بهداشتی، یکبارمصرف

پروب FemiLift :

عملکرد پروب و یا هندپیس های فمی لیفت

هندپیس FemiLift به عنوان یک کاوشگر یکتا، و یکبارمصرف، به طور منحصربه فرد و متناسب با اندازه های مختلف واژن، و حداکثر اطمینان از راحتی بیمار طراحی شده است.

در طی درمان پزشک متخصص زنان پروب را ۳۶۰ درجه می چرخاند تا دیواره داخلی واژن را پوشش دهد، در نتیجه کارایی مطلوبی را فراهم می‌سازد.

پروب اسلیم برای ساختارهای آناتومیکی باریک و ریز :

پروب جدید و بهداشتی یک بار مصرف FemiLift Slim Probe برای ساختارهای باریک طراحی شده است، همچنین برای آنهایی که تغییرات آناتومیکی یا بافتی، از جمله آتروفی واژن یا آسیب بافتی دارند، ناشی از درمان های انکولوژی، طراحی شده است.  

فمی لیفت اسمارت یا هوشمند :

این فناوری رباتیک جدید، و هوشمند، درمانی همگن را فراهم کرده و به راحتی قابل تنظیم با هر پروتکل و مواردیست. اپلیکیتور هم طبق پارامترهای درمانی برنامه ریزی شده است و درمان های اتوماتیک را در الگویی ۳۶۰ درجه برای پوشش کامل قادر ساخته است.

فمی لیفت اسمارت اطمینان از درمان را در عین تمرکز روی پارامترهای کاربردهای مختلف درمان فراهم کرده است. درضمن تاثیرگذاری بالاتری هم دارد.

پروب بهداشتی یکبار مصرف فمی لیفت

مناسب برای هر اپلیکیتور : FemiLift/ FemiSlim/ FemiSmart.