چطور از عارضه Camel Toe خلاص شویم؟

آیا قاعدگی روی بهبودی بعد از لابیاپلاستی تاثیر دارد؟
فروردین ۲۲, ۱۴۰۰
لابیاپلاستی بعد از زایمان
آیا بعد از زایمان می توان لابیاپلاستی انجام داد؟
اردیبهشت ۵, ۱۴۰۰

چطور از عارضه Camel Toe خلاص شویم؟

این عارضه Camel Toe چیست؟

ظاهر این عارضه باعث می شود خانم ها حس بدی نسبت به خودشان داشته باشند خصوصا زمانی که لباس زیر تنگ یا لباس تنگ می پوشند. یا لباس های یوگا یا مایو. اغلب خانم ها شرح دادند که چقدر از این ظار متنفرند. چون ژنیتال از زیر لباس زیر کاملا مشخص می شود.

به طور اتومات معمولا این عارضه بخاطر بزرگ شدگی موند پیوبیک می باشد که ناشی از توده های چربی ست. یا شل شدن لابیا یا بزرگ شدن بافت لابیا. برخی افراد هم هستند که آن را به نام Camel Toe می گویند. معمولا بعد از بارداری یا کاهش وزن رخ می دهد. که بسیاری روش رایج مامی میک آور را در پیش می گیرند که تغییری در این ظاهر دهند.

بسیاری از خانم ها سعی می کنند این ظاهر Camel Toe را با پوشیدن لباس زیرهای تنگ یا چسباندن پد بزیر لباس زیرشان مخفی کنند.

عارضه Camel Toe

یا حداقل میزان برآمدگی های آن را کمتر کنند. برایآن هایی به دنبال راه حل دائمی برای Camel Toe می باشند، جراحی یا جوانسازی واژن توصیه می شود. که می تواند توسط بهترین متخصص زنان و زایمان در شیراز نیز انجام گیرد.

زمانی که Camel Toe بخاطر شلی بافت های واژن یا بزرگ شدگی آن ها رخ می دهد، پزشک متخصص توصیه به روش درمانی غیر تهاجمی به نام ThermiVa می کند.

روش ThermiVa :

این روش درمانی با امواج رادیویی می باشد که تولید کلاژن را تحریک می کند و بافت های ولوواژینال داخلی و بیرونی را سفت می کند. بیمارانی که چربی اضافه در این ناحیه موند پیوبیک دارند یا کشیدگی زیاد در لابیا ماژور، می توانند برای این جراحی اقدام کنند.

جراحی جوانسازی واژن هم که به طور فزاینده ای برای زنانی که از عارضه ذکرشده رنج می برند، مناسب می باشد. لیپوساکشن برای کاهش میزان چربی در موند پیوبیک یا لابیا ماژور مناسب است. کانتور بسیار خوبی در این ناحیه انجام می گیرد. بیمارانی هم هستند که مناسب برای کاهش میزان لابیا ماژورند، بالیپوساکشن یا بدون آن، می توانند با جراحی میزان آن را کاهش دهند.

بهترین راه برای درمان این عارضه، بررسی نیازهای تان با مشورت با یک متخصص زنان و زایمان است. با ارزیابی مسائل و مشکلات تان  می تواند بهترین راه حل را به شما بدهد.