Mericanie od dawna są zdezorientowani jajami, szczególnie jeśli chodzi o zdrowie serca.
اردیبهشت ۲, ۱۴۰۰
لیزر واژن یا رادیوفرکانسی
لیزر واژن چه فرقی با روش رادیوفرکانسی دارد؟
اردیبهشت ۱۲, ۱۴۰۰

آیا بعد از زایمان می توان لابیاپلاستی انجام داد؟

لابیاپلاستی بعد از زایمان

لابیاپلاستی بعد از زایمان

آیا تا بعد از زایمان باید برای  لابیاپلاستی صبر کرد؟

بخاطر اینکه لابیاپلاستی بزرای کاهش اندازه بافت لابیا در نظر گرفته شده، بیماران اغلب در این فکرند اگر تا بعد از زایمان  صبر کنند، می توانند جوانسازی واژن انجام دهند.

یک تصور  غلط درباره لابیاپلاستی!

بیمارانی که لابیاپلاستی انجام می دهند، اغلب مراحل زندگی شان متفاوت می باشد. بسیاری از ان ها هنوز بچه دار هم نشدند. بخاطر اینکه لابیاپلاستی به طور فزاینده ای روی بخش خارجی ژنیتال خانم ها تمرکز دارد. و کانال واژینال را شامل نمی شود. به گفته پزشک متخصص زنان در شیراز، بیماران مطمئن باشند که هرگونه بهبودی که ناشی از این روش دریافت می کنند، به کانال واژینال ان ها کاری ندارد.

این درحالیست که نتایج ناشی از انجام روش لابیاپلاستی دائمی می باشند.

یکسری مسائل  مشابهی نیز در آینده رخ نمی دهند، برخی زنان ممکن است یکسری مشکلات جدیدی در رابطه با زایمان  داشته باشند. مثلا کشش و یا پارگی یا شلی واژن. با وجود این احتمالات، متخصص زنان و زایمان در شیراز بیمارانی که نگران نزدیکی و رابطه شان می باشند، می گوید که تاثیری روی کیفیت زندگی تان ندارد. بلکه بهتر هم می شود. پس برای  انجام لابیاپلاستی تردید نکنید.

به طور کلی به بیماران توصیه می شود که اگر سعی در باردار شدن دارند، فعلا دست نگه دارند، بعد از زایمان  برای  انجام این روش های جراحی مختلف قرار گیرند. مثلا همین  لابیاپلاستی. درصورتی  که بارداری تان را برای یک سال بعد یا ماه های بعد برنامه ریزی کردید،  دلیلی برای صبر کردن برای  انجام لابیاپلاستی نیست. می توانید اقدام کنید.

در صورتی که باز در انجام این روش زیباسازی واژن، شک دارید، بهتر است ترتیبی برای ویزیت و معاینه  بدهید. و به طور حضوری با متخصص زنان و زایمان  خود مشورت کنید. برای  اینکه بدانید آیا این روش جوانسازی واژن برای شما مناسب است یا خیر. یا اینکه کدام روش برای  شما مناسب تر است و اینکه چه زمانی بهتر است آن را انجام دهید.