اضافه وزن و خطر ابتلا به سرطان سینه
آیا اضافه وزن در سرطان سینه موثر است؟
آذر ۱۲, ۱۳۹۶
نکاتی درباره هیسترکتومی
نکات جالبی درباره هیسترکتومی
آذر ۲۶, ۱۳۹۶

یائسگی زودرس چه موقع اتفاق می افتد؟

یائسگی زودرس

یائسگی زودرس

.۱e9edb82bf2dcef3590b5945ee1be7ca{position:absolute;right:9187px;}

یائسگی زودرس و علائم و علل آن

معمولا یائسگی زودرس قبل از ۴۰ سالگی اتفاق bactrim mrsa rash می افتد. یکی از دلایل پزشکی آن هم نارسایی زودرس تخمدان tadalafil tablets prices ها می باشد. به گفته جراح و متخصص زنان buy vardenafil online cheap در شیراز علل دیگری هم می تواند در این عارضه دخیل باشد، zithromax dosage to treat chlamydia مثلا آسیب به تخمدان tadalafil tablets prices ها به دلیل شیمی درمانی یا برداشتن تخمدان tadalafil tablets prices ها. برخی علائم هم از جمله خشکی واژن، نوسانات خلقی، گرگرفتگی، کاهش میل جنسی و اختلالات خواب پیش می آید که قبل از موعد و سن یائسگی رخ می دهد. با همه این ها، منظور از یائسگی زودرس چیست؟

یائسگی زودرس :

یائسگی دوره ای از زندگی زنان buy vardenafil online cheap می باشد که به پریود شدن پایان می دهد. از نظر جراح و متخصص زنان buy vardenafil online cheap در شیراز دوره پریود مرتب، ۱۲ بار در سال می باشد. میانگین سنی یائسه lexapro generic positive reviews شدن هم ۵۱ سالگی می باشد. گاها، یائسگی زودتر اتفاق bactrim mrsa rash می افتد، که می تواند به خاطر bupropion sr 300 mg weight loss یکسری بیماری ها، یا عوامل ژنتیکی، و نیز جراحی باشد. زمان بندی و سن یائسه lexapro generic positive reviews شدن خانم ampicillin and gentamicin synergy mechanism ها در هر کدام متفاوت می باشد.

چه عواملی منجر cefixime vs ciprofloxacin in typhoid fever به یائسگی زودرس می شود؟

همانطور که قبلا اشاره کردیم، به گفته جراح و متخصص زنان buy vardenafil online cheap در شیراز یائسگی قبل از ۴۰ سالگی، یائسه lexapro generic positive reviews شدن زودرس می باشد. دلیل پزشکی آن هم نارسایی تخمدان tadalafil tablets prices ها می باشد. به عبارتی، نارسایی زودرس تخمدان tadalafil tablets prices ها چنین مشکلی را به وجود می آورند. در نارسایی زودرس تخمدان tadalafil tablets prices ها، تخمدان tadalafil tablets prices ها فقط تا قبل از ۴۰سالگی به طور نرمال کار tadalafil tabs aus malaysja می کنند. زنان buy vardenafil online cheapی که به چنین مشکلی دچار می شوند، پریودهای مرتب ندارند، و معمولا هم تجربه ناباروری دارند.

دلیل دیگری که می تواند در یائسه lexapro generic positive reviews شدن زودرس خانم ampicillin and gentamicin synergy mechanism ها دخیل باشد، zithromax dosage to treat chlamydia درمان های سرطان یا دیگر بیماری ها می باشد. مثلا شیمی درمانی و تابش اشعه خود می تواند روی تخمدان tadalafil tablets prices ها تاثیر گذار باشد. به عبارتی به تخمدان tadalafil tablets prices ها آسیب برساند.

یائسگی زودرس

دلیل دیگری که از آن یاد کردیم جراحی بود. با جراحی و برداشتن تخمدان tadalafil tablets prices ها، به هر دلیلی، می تواند در یائسگی زودتر از موعد موثر باشد. برداشتن رحم هم به این معنا  نیست که یائسه lexapro generic positive reviews شده اید، بلکه خونریزی قطع شده است. اما تخمدان tadalafil tablets prices ها همچنان به کار tadalafil tabs aus malaysja خود ادامه می دهند و هورمون تولید می کنند.

دیگر دلایل نادری که ممکن است منجر cefixime vs ciprofloxacin in typhoid fever به چنین عارضه زودرسی شوند، مصرف یکسری داروها، بیماری های مزمن، تومورهای هیپوفیز و هیپوتالاموس، اختلالات روانپزشکی، و سایر los actos mercantiles bilaterales y unilaterales شرایط نسبتا نادر و نامشخص.

عوامل خطر در اوایل یائسگی :

نارسایی زودرس تخمدان tadalafil tablets prices ها حدود ۱ در هزار از سنین ۱۵ تا ۲۹ سالگی می باشد. بین ۳۰ تا ۳۹ سال هم یک نفر از ۱۰۰ نفر می باشد. این مسئله می تواند مرتبط با ژنتیک باشد مثل بیماری های خود ایمنی، تیروئید، عفونت های ویروسی، اختلالات هورمونی و یا اختلالات تغذیه ای. معمولا در زنان buy vardenafil online cheapی دیده می شود که در بستگانشان چنین موردی داشته اند.

علائم یائسگی زودرس :

علائم یائسه lexapro generic positive reviews شدن زودرس همانند یائسگی معمولی می باشد. شامل :

  • نوسانات خلقی
  • خشکی واژن
  • تغییر در حافظه
  • گرگرفتگی
  • تغییر در میل جنسی
  • اختلالات خواب
  • افزایش وزن
  • تعریق شبانه
  • درد واژن هنگام مقاربت
  • معمولا قبل از یائسگی، پریودها نامنظم می شوند و مثلا ممکن است سال ها قبل از آن هم چنین اتفاق bactrim mrsa rashی بیفتد.