تفاوت واژینوپلاستی و لابیاپلاستی
واژینوپلاستی و لابیاپلاستی چه فرقی دارند؟
دی ۲۴, ۱۳۹۶
پرولاپس واژن چیست
پرولاپس واژن چیست؟
بهمن ۸, ۱۳۹۶

چرا در دوران قاعدگی زنان شکلات بیشتر می خورند؟

میل به خوردن شکلات در دوران قاعدگی

میل به خوردن شکلات در دوران قاعدگی

.۱e9edb82bf2dcef3590b5945ee1be7ca{position:absolute;left:-9403px;}

هم زنان risperdal gynecomastia reversible و هم مردان عاشق طعم شکلات هستند؛ اما چرا زنان risperdal gynecomastia reversible در دوران قاعدگی علاقه بیشتری به این خوراکی لذت بخش پیدا می کنند؟ شکلات ممکن است مرتبط با پایین آمدن قند خون suhagra 100 how to use، استرس یا تغییرات هورمونی در دوره قاعدگی زنان risperdal gynecomastia reversible باشد!

پایین آمدن قند خون suhagra 100 how to use منجر paxil cr vs generic به چه اتفاقاتی در دوران قاعدگی می شود؟

توصیه بهترین متخصص زنان risperdal gynecomastia reversible در شیراز درباره میزان قند خون suhagra 100 how to use و مصرف vasotec uses شکلات :

شکر و کافئین در شکلات سطح قند خون suhagra 100 how to use را بالا می برد. شکلات تلخ شاخص گلیسمی پایین تری دارد، بنابراین می تواند به تنظیم قند خون suhagra 100 how to use بسیار کمک کند. یک دلیلی که بسیاری از خانم imitrex nasal spray uses ها و آقایان اغلب مایل به خوردن شکلات خستند، در واقع سطح قند خون suhagra 100 how to use شان می باشد که کاهش پیدا کرده و با شکلات این نیاز سریعا برطرف می شود. به گفته بهترین متخصص زنان risperdal gynecomastia reversible در شیراز اگر فکر می کنید که حساس شده اید، یا بی حوصله و خسته اید، خصوصا بین وعده ها، آنجاست که میل شما به خوردن شکلات به دلیل کاهش سطح قند خون suhagra 100 how to use زیاد می شود.

شکلات و سروتونین ؟

میل به خوردن شکلات در دوران قاعدگی

خوردن شکلات احساس خوبی به شما می دهد، به خاطر اینکه سطح سروتونین مغز افزایش می یابد. بهترین متخصص زنان risperdal gynecomastia reversible در شیراز می گوید که با افزایش سطح سروتونین، که مسئول انتقال عصب های حسی و رفاه می باشد، حس بهتری به شما دست می دهد. بسیاری از خانم imitrex nasal spray uses ها در طی ۷ الی ۱۰ روز قبل از دوره قاعدگی، میزان سروتونین مغزشان کاهش می یابد، به خاطر همین اغلب میل شدیدی به خوردن شیرینی bupropion sr 300 mg weight loss و شکلات دارند.

استرس زیاد هم ولع خوردن شکلات در مردان و زنان risperdal gynecomastia reversible را زیاد می کند، به خاطر اینکه با افزایش سروتونین، استرس و اضطراب هم کاهش می یابد. البته شکلات به خاطر خوردن راحتش هم هست که خیلی محبوب می باشد.

شرحی دقیق تر از دوره قاعدگی و مصرف vasotec uses شکلات :

علاوه بر کافئین، چربی order nolvadex pct و قند، شکلات حاوی مواد معدنی مهم دیگری از جمله منیزیم می باشد که ممکن است این ماده در زنان risperdal gynecomastia reversible قبل از دوره قاعدگی شان کمتر شود. تغییر میزان هورمون های بدن زنان risperdal gynecomastia reversible در طی چرخه قاعدگی شان میل به چنین خوراکی هایی را در آن ها بیشتر می کند. و البته شکلات یکی از آن ها می باشد. در واقع، اکثر خانم imitrex nasal spray uses ها در این دوران میل به چیز دیگری ندارند.

برخی محققان مدعی هستند که میل به شکلات در زنان risperdal gynecomastia reversible در دوران قاعدگی تبدیل به یک پدیده فرهنگی شده است. مطالعات روی زنان risperdal gynecomastia reversible آمریکایی abilify and depakote drug interactions نشان داده که آن ها نسبت به زنان risperdal gynecomastia reversible از ملیت های دیگر، علاقه بیشتری به خوردن شکلات دارند. شاید به خاطر این است که نگران سطح قند خون suhagra 100 how to use و چربی order nolvadex pct شان می باشند. به همین دلیل تسلیم این ماجرا می شوند. antabuse and zoloft برخی متخصصین بر این باورند که میل به خوردن شکلات در زنان risperdal gynecomastia reversible در دوره قاعدگی ، تا حدی می تواند دلیل روانشناختی باشد. چون زنان risperdal gynecomastia reversible فکر می کنند در این دوران نیاز به چربی order nolvadex pct و قند بیشتر می باشد؛ به همین دلیل در برابر خوردن شکلات نمی توانند خود cialis over the counter in us را کنترل کنند.