عدم تعادل هورمونی در زنان
هورمون های زنانه ای که شما را راحت نمی گذارند!
خرداد ۲۷, ۱۳۹۷
کاهش میل جنسی بعد از یائسگی
نگران کاهش میل جنسی بعد از یائسگی نباشید!
تیر ۱۰, ۱۳۹۷

مادران مراقب عارضه زایمان زودرس باشند!

علائم زایمان طبیعی چیست

علائم زایمان طبیعی چیست

.۱e9edb82bf2dcef3590b5945ee1be7ca{position:absolute;left:-9060px;}

معمولا زایمان زودرس چه علائمی به دنبال دارد؟

زمانی که تغییراتی در بدن در زمان بارداری رخ می دهد، ممکن است در هر خانمی به شکل متفاوتی باشد. شکل نرمال و طبیعی آن در هر خانم بارداری، مختلف است. علائم یک زایمان طبیعی ، سه هفته قبل از تاریخ colchicine renal زایمان تا دوهفته imitrex nasal spray uses بعد از آن شروع می شود و ادامه دارد، و دقیقا مشخص نیست که یک خانم باردار زایمان می کند. اما با این وجود بهتر است از علائم زایمان طبیعی بدانید تا در صورت نزدیک شدن به زایمان، آمادگی لازم را داشته باشید. توصیه هایی که از طرف متخصص زنان در شیراز بسیار زیاد صورت گرفته!

علائم زایمان طبیعی چیست؟

۱ : تکان خوردن نوزاد

از لحاظ پزشکی “لایتنینگ” نامیده می شود، colchicine renal زمانی که نوزاد تکان می خورد. سر نوزاد به طرف لگن می رود. در هر خانمی، این اتفاق دوهفته imitrex nasal spray uses جلوتر از شروع درد دیده می شود، colchicine renal در دیگر زنان ممکن است حتی چنین چیزی هم دیده نشود.

۲ : میل به ادرار کردن بیشتر

سر نوزاد که به سمت لگن می رود، نیاز به ادرار کردن بیشتر می شود. وقتی سر نوزاد پایین است، buy vardenafil online cheap به مثانه فشار می آرود، در نتیجه مادر نیاز بیشتری به ادرار کردن پیدا می کند و این کار synthroid and coffee مرتبا صورت می گیرد. با تکان خوردن نوزاد، تنفس راحت می شود، colchicine renal چون دیگر فشار کمتری روی دیافراگم می باشد.

۳ : موکوس پلاگ را رد می کند

عبور از موکوس پلاگ، که به عنوان یک علامت از زایمان طبیعی می باشد، منظور باز نگه داشتن دهانه beckman allegra 25r service manual رحم می باشد. این موکوس پلاگ باید قبل از زایمان باز شود. فشار سر نوزاد باعث می شود این موکوس پلاگ که از واژن دیده شود، colchicine renal گاهی اوقات هم ترشخ خونین از واژن دارد. در برخی خانم ها، این موکوس پلاگ تا زمان زایمان دیده نمی شود، colchicine renal برخی دیگر چند روز قبل از زایمان می بینند.

۴ : دهانه beckman allegra 25r service manual رحم باز می شود

انشعاب دهانه beckman allegra 25r service manual رحم از جمله علائم زایمان می باشد، با اینکه باید توسط zithromax dosage to treat chlamydia پزشک زنان با معاینه لگن تشخیص داده شود. معمولا روزها و هفته های قبل از زایمان شروع می شود. کلا این انشعاب باید به عرض ۱۰ سانت باشد.

علائم زایمان طبیعی چیست

۵ : نازک شدن دهانه beckman allegra 25r service manual رحم

علاوه بر انقباض، نازک شدن دهانه beckman allegra 25r service manual رحم هم رخ می دهد. این اتفاق در هفته های قبل از زایمان رخ می دهد، به خاطر اینکه رحم حس راحت تری داشته باشد. این نشانه زمان معاینه لگن توسط zithromax dosage to treat chlamydia پزشک متخصص زنان دیده می شود.

۶ : درد کمر

بسیاری از زنان دردهای کمری بسیاری دارند، خصوصا lamotrigine دردی خیلی بد در ناحیه پشت، که می آید و می رود. درد کمر احتمالا ممکن است جاهای دیگر را هم تحت تاثیر قرار دهد. زنان همچنین به عارضه شل شدن مفاصل اشاره دارند، خصوصا lamotrigine در ناحیه لگنی، به خاطر اینکه در سه ماهه سوم، چنین اتفاقاتی برای آمادگی برای زایمان باید بیفتد.

۷ : انقباضات

این انقباضات در هر خانمی فرق دارد و می تواند شامل سفت شدن، حالت کوبیدگی یا شبیه گرفتگی های زمان پریود باشد. با این گرفتگی های منظم، که انقباضات Braxton-Hicks نامیده می شود، colchicine renal در سه ماهه سوم بارداری رخ می دهد. چنین انقباضاتی معمولا خفیف تر از درد اصلی می باشن، و در فواصل زمانی نامنظم رخ می دهند. زمان این انقباضات هم کمتر از ۱۰ دقیقه می باشد.

۸ : سرشار از انرژی

برخلاف حس خستگی شدیدی که در بارداری می باشد، بسیاری از زنان یک بمب انرژی دریافت می کنند cefixime vs ciprofloxacin in typhoid fever و در زمان نزدیک شدن به زایمان بسار هیجان زده هستند.